Posts
No photo description available.
Anna Budishevska to IREX-PULSE МОЯ ГРОМАДА МІЙ ДОБРОБУТ
Від залучення до патнерства - секрет дієвої комунікації з молоддю
🏆До успіху ліфта не існує, до будь-якої мети треба добиратися по сходах! Місія кожної громади – створити комфортні умови для розвитку молоді, рівні можливості для започаткування нових стартапів, налагодити комунікацію, щоб зберегти зв'язок. Пандемія перевернула наш світ, люди тепер вибирають для життя безпечні громади, де будуть створюватися цікаві культурні продукти. Ми пропонуємо розглянути дорожню карту взаєм...одії місцевої влади з молоддю на нашому останньому вебінарі "Від залучення до патнерства - секрет дієвої комунікації з молоддю".
Розглянемо наступні запитання:
- з чого розпочати?
- які кроки потрібно зробити?
- де шукати лідерів змін?
- чому молодіжна рада – незамінний інструмент залучення?
🤫Поділимося секретами довготривалої співпраці, розповімо готові рецепти успішних ініціатив. А ще ви нарешті побачите портрети молоді тих громад, які надіслали нам свої домашні завдання, карту найактивніших учасників наших вебінарів, які готові будувати горизонтальні зв'язки та дієві практики, які можна впроваджувати у малих громадах.
Зареєструватися на вебінар Ви можете до 24 червня включно за лінком:
✉️Історії про ваші ініціативи та портрети молоді просимо надсилати на ел.пошту v.kostuk@ukr.net. Також нагадуємо про можливість отримати індивідуальну консультацію до 25 червня у зручний спосіб з нашою тренеркою Вікторією Костюк щодо перспектив розвитку міжнародної співпраці для Ващої громади. Не втрачайте можливостей та долучайтеся до наших ініціатив!
Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREXв Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
See More

До відома та інформування керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств, що здійснюють діяльність на території м. Збараж

https://www.zbarazh-rada.gov.ua/%D0%B4%D0%BE-%D0%B2%D1%96…/…

zbarazh-rada.gov.ua
Videos
У святкові різдвяні дні є хороша традиція йти з колядками в оселі та організації і нести радісну звістку про Різдво Христове. З давніх-давен коляда приносила мир, добро, любов та злагоду. У стінах Збаразької міської ради лунали різдвяні колядки та щедрівки за участі учнів з Будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з їх музичним керівником Михайлом Качечкою, хористів Свято-Покровського храму м.Збараж із настоятелем церкви Мирославом Ожибком, хористів Братства ОУН-УПА та працівників Будинку культури. Міський голова Збаража Роман Полікровський та колектив міської ради щиро дякує колядникам за дзвінку та веселу коляду і бажає здоров’я, достатку, добра, любові, родинного затишку, миру та Божого благословення.
40
Перша в районі Рада регіонального розвитку відбулася на Збаражчині.
15
Пригадаймо День міста Збараж минулого року! А було це так...
71