Posts

18 січня на ВДНГ розпочне роботу абсолютно новий для України масштабний проєкт — унікальна виставка костюмів «Магія кіно» 📽

На експозиції можна побачити костюми, що створювалися спеціально для відомих українських серіалів, фільмів та шоу. І у нас є два запрошення, які ми готові подарувати комусь з вас!

Для того, щоби взяти участь у розіграші, потрібно:

...

🎞 поставити «цікавлюсь» в Виставка костюмів «Магія кіно».
🎞 відмітити у коментарях того, з ким відправитесь у подорож за лаштунки казковим світом кіно.

20.01 ми випадковим чином оберемо переможців. Нехай щастить! А якщо не бажаєте чекати на результати, переходьте за квитками — bit.ly/magiya_kino_vdng.

Для дітей до 3 років вхід у супроводі батьків вхід безкоштовний.

See More
Image may contain: 1 person, text
ВДНГ created a poll.
13 hrs

У Зимова Країна на ВДНГ 2019 — 2020 з легкістю можна розпочати день у справжніх тропіках Планета Бабочек, а завершити його у таємничому Замок Крижаних Скульптур.

До речі, яку пори року ви більше любите — морозну зиму чи спекотне літо? 👇

Won’t recommend in WINTER. It’s a purely commercial project: nicely decorated, but if you go further... for a walk in the park, it gets terrible- nothing’s cleaned from snow and ice, and only one truck makes the appearance of cleaning. SHAME ON YOU, vdng administration!
Ми любили гуляти по парку влітку та восени, але зима- це жах, люди, у вас, що нема ресурсів для достойного прибирання всієї територіі, при такій-то аренді за павільйони!!!? Адміністрація Вднг, почніть працювати для своїх відвідувачів, а не на карман!
See More
First of all, this is a one of the best masterpiece of the Soviet architecture in Kyiv. There are a ...beautiful lake with swans, zoo, entertainment zone and park there. See More
Alex Faynin's photo.
Really nice place to walk around and buy some housemade vodka or beer and just chill. Is pets friend...ly and a lot of old communist buildings. See More