2 випадки реалізації алкогольних напоїв зафіксували інспектори муніципальної інспекції під час рейду 4 грудня 2019року у торгівельних закладах міста Тернополя , а саме по вул. Злуки та Л.Українки. Продавці цих торгівельних закладів знехтували рішенням Тернопільської міської ради про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних виробів в період з 22-ї по 8-му години.
Інспектори оформили на порушників адміністративні протоколи за ч. 2 ст156 КУпАП, які передадуть на розгляд до уповноважених органів, з метою накладення адміністративного стягнення у виді штрафу в сумі від 1700 грн. до 6800 грн.
Дана робота продовжується і надалі

Image may contain: drink and indoor
Image may contain: phone and indoor

В черговий раз інспектори муніципальної інспекції під час проведення нічного рейду 29 листопада 2019р. у торгівельних закладах міста виявили , що недобросовісні продавці здійснювали продаж алкогольних напоїв у заборонений Тернопільською міською радою час (з 22.00год. до 08.00 год.) . За результатами оформлено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавців-правопорушників торгових об’єктів на вул. Просвіти та Князя Острозького.
Слід нагадати, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у виді накладення штрафу від 1700 грн. до 6800 грн.
Дана робота продовжується і надалі

Image may contain: one or more people
No photo description available.

І знову наші інспектори в ніч на 6 листопада виявили факт порушення рішення Тернопільської міської ради щодо заборони продажу алкогольних напоїв після 22.00год. За результатами оформлено адміністративний протокол за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавця торгівельного об’єкту по вул. Просвіти. До слова, за вказане порушення правопорушника очікує штраф у сумі від 1700грн. до 6800грн.

Image may contain: one or more people, people standing and text
No photo description available.

В черговий раз інспектори муніципальної інспекції під час проведення нічного рейду 24 жовтня 2019р. у торгівельних закладах міста виявили , що недобросовісні продавці здійснювали продаж алкогольних напоїв у заборонений Тернопільською міською радою час (з 22.00год. до 08.00 год.) . За результатами оформлено 2 адміністративних протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавців-правопорушників торгових об’єктів на бульварі Д. Галицького та вул. М. Кривоноса.
Слід нагадати, що за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у виді накладення штрафу від 1700 грн. до 6800грн..
Дана робота продовжується і надалі

Image may contain: drink
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
13,514 Views
Т1 Новини is with Maximiw Igor and 2 others.

Тернопільські муніципали відтепер ловитимуть порушників за допомогою квадрокоптера

Порушників поліція тепер бачить з висоти пташиного польоту. Муніципали отрима...ли нову техніку - квадрокоптер. Сьогодні мої колеги тестували техніку, і з'ясовували за чим слідкуватимуть в інспекції, на яких локаціях і як виявлятимуть порушників. Про результати рейду розкаже Оля Боднар.

Фіксувати порушення з висоти квадрокоптера. Відтепер працівники муніципальної інспекції прискіпливіше слідкуватимуть за тими, хто спалює листя , відходи чи залишки городини. За допомогою квадрокоптера вони, виїжджаючи на локацію, бачитимуть усі порушення просто на екрані. Прилад може підніматись на висоту 500 м і давати зображення території площею 5 кілометрів

- Цей пристрій допоможе нам виявляти факти горіння на значній території міста. Для прикладу, сьогодні ми виїхали на локацію, по великому рахунку, яка прилягає до приватного будинковолодіння, де найчастіше відбуваються факти спалення рослинних залишків. І, відповідно, піднявшись квадрокоптером в гору, тобто в повітря, ми зможемо бачити, чи є на даний момент факт спалення чи їх не має, - розповідає начальник Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради Ігор Максимів (Maximiw Igor).

❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

See More

І знову наші хлопці виявили факт продажу алкогольних напоїв у заборонений Тернопільською міською радою час (з 22.00год. до 08.00 год.) . За результатами оформлено адміністративний протокол за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавця торгівельного закладу по вул. Просвіти . Цей адмінпротокол буде направлено на розгляд адміністративної комісії за місцем реєстрації порушника.
Дана робота управлінням муніципальної інспекції буде продовжуватись і надалі.

Image may contain: one or more people and outdoor
Image may contain: drink

У Тернополі, попри заборону Тернопільської міської ради щодо продажу алкогольних напоїв у нічний час (з 22.00год. до 08.00 год.) і надалі торгують алкоголем. Так інспекторами муніципальної інспекції , провівши 2 рейди у ніч на 25 вересня та 27 вересня , зафіксовано 3 випадки продажу алкогольних напоїв у заборонений час у закладах торгівлі по вул. Злуки, Петлюри та на бульварі Д. Галицького. На продавців-правопорушників оформлено адміністративні протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП та буде передано на розгляд адміністративної комісії органу місцевого самоврядування за місцем проживання останніх для накладення адміністративного стягнення у виді накладення штрафу.

Image may contain: one or more people
Image may contain: one or more people, drink and indoor

3 факти порушення рішення Тернопільської міської ради про заборону продажу алкогольних напоїв з 22.00год. до 08.00 год. цієї ночі виявлено інспекторами муніципальної інспекції під час проведення рейду . За результатами оформлено 3 адміністративних протоколи за ч. 2 ст.156 КУпАП на продавців-правопорушників торгових об’єктів по вул. Л.Українки та вул. М.Кривоноса.
До слова, за вказане порушення законодавством передбачено санкцію у виді штрафу від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (510-1700грн).
Дана робота продовжується і надалі

Image may contain: one or more people and indoor