Над законопроектом "про ринок землі" аграрний комітет має працювати лише у відкритому режимі, — Оксана Савчук.

Народна депутатка України IХ скликання від ВО "Свобода", голова підкомітету з питань дорожнього руху та транспорту комітету Верховної Ради з питань інфраструктури, вчергове взяла участь у засіданні парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики. // 13.12.2019 • ВІДЕО

Сильний не той, хто тягарі підносить,
А той, за кого пружать мільйони!

Так, я зробив це публічно!
І перш за все для того, аби висловити солідарність і підтримку всім хворим на рак.
А особливо тим, хто щойно став на шлях боротьби з ним.
Не здавайтеся!
Життя любить сильних!

Image may contain: text
Олег Тягнибок is with Артем Заіка and 37 others.
10 hrs

Щоби «служки» не влаштували чергове «шоу», як це було з Олексій Кайда і Олег Куцин, Eduard Leoniv добровільно прийшов на допит у Печерський райвідділ поліції. ...Але новітні гебісти і тут постаралися - після шести годин допиту і слідчих дій Едуарду, в якого є інвалідність (після побиття охоронцями комуніста Грачова в Криму), довелося викликати швидку! Зараз він у лікарні швидкої допомоги.
Вже сьогодні - може бути чергове судилище над черговим свободівцем щодо визначення міри запобіжного заходу.
Справа та сама - спровокована нардепом-слугою Богданцем бійка на аграрному комітеті.

P.S.: засідання щодо визначення міри запобіжного заходу Едуарду Леонову відбудеться в Печерському суді 17 грудня, о 11.15 год.

See More

Я не злочинець, злочинів не вчиняв і планів таких не маю, — Олексій Кайда.

Заступник Голови ВО «Свобода» з воєнних питань, народний депутат VII скликання, Олексій Кайда, слово під час розгляду його справи у Печерському суді Києва // 12.12.2019 • ВІДЕО

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close

Замість змінити триклятий нормандський формат і вбивчі для України мінські угоди, Зеленський піддався на умови Путіна - і в унісон з Порошенком та Медведчуком пролонгував особливий статус Донбасу, — Олег Тягнибок.

Голова ВО «Свобода» в етері телеканалу НТА щодо підсумків зустрічі у нормадському форматі // 12.12.2019 • ВІДЕО

За рішенням Печерського суду Олексія Кайду звільнили на особисті поруки народних депутатів.

Image may contain: 1 person, phone
Олег Тягнибок

Олексій Кайда - особиста порука нардепів (рішення Печерського суду).

Дякую усім за підтримку!

Олігархів, мерів, бандитів, що крали мільйони з бюджету, відпустили на волю під мінімальні застави, або й без них взагалі. А ветерану війни Олексію Кайді збираються впаяти два місяці тримання під вартою без права застави! — Олег Тягнибок.

Голова ВО «Свобода» щодо затримання ветерана московсько-української війни, народного депутата України VII скликання Олексія Кайди // 12.12.2019 • ВІДЕО

17:45
Печерський районний суд
Судилище над Олексієм Кайдою
вул. Володимирська, 15

Image may contain: 1 person

Висловлюємо подяку побратимам-націоналістам ОУН за позицію та підтримку!

Image may contain: 1 person
Богдан Червак is with Олексій Кайда.

Заява ОУН
з приводу затримання Олексія Кайди
Вимагаємо від правоохоронних негайно звільнити Олексія Кайду та припинити переслідування інших українських націона...лістів, які виступають проти дерибану землі.
Брутальне, антизаконне, у кращих традиціях НКВД-КГБ затримання Олексія Кайди - вкрай небезпечний прецедент. Він засвідчує, що правоохоронні органи замість того, щоб арештовувати ворогів України, посібників Кремля і представників «п’ятої колони» вдаються до політичних репресій, переслідують патріотів і захисників України.
Якщо затримання О. Кайди ставить за мету налякати націоналістів, примусити їх відректися від своїх переконань, то це не серйозно і смішно. У минулому це не вдавалося жодній окупаційній владі. Не вдасться це зробити у незалежній Україні за яку націоналісти віддавали життя.
Закликаю українських патріотів солідарними зусиллями виступити на захист Олексія Кайди.
Богдан Червак,
Голова ОУН

See More

Дії, які були вчинені по відношенню до народного депутата попереднього скликання Олексія Кайди, неприпустимі. Адже він не переховуюся і не чинив опору. Натомість о 5-й ранку до його помешкання вдерлися правоохоронці та одягнули на нього кайданки. Наразі свободівець перебуває в Печерському відділку, — Оксана Савчук.

Заява народної депутатки України щодо затримання ветерана московсько-української війни, народного депутата України VII скликання Олексія Кайди // 12.12.2019 • ВІДЕО

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close

Щойно 320 народних депутатів (в тому числі - «ЄС» Порошенка, ОПЗЖ Медведчука і «Слуга народу» Зеленського) проголосували за продовження дії закону про особливий статус Донбасу.

No photo description available.
Олег Тягнибок

Щойно 320 народних депутатів (в тому числі - «ЄС» Порошенка, ОПЗЖ Медведчука і «Слуга народу» Зеленського) проголосували за продовження дії закону про особливий... статус Донбасу.

Як і домовився Зеленський із Путіним (пункт 2 - https://bit.ly/2YHGIU7): вибори на окупованій території та все вказане в переліку нижче почне виконуватись найближчим часом.

❗️1. Російським окупантам та їхнім посібникам терористам гарантується амністія.

Стаття 3. Держава гарантує відповідно до закону недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей.

❗️2. Узаконюється режим "сприяння" для російської мови і знищення української мови.

Стаття 4. Держава гарантує відповідно до Закону України "Про засади державної мовної політики" право мовного самовизначення кожного жителя в окремих районах Донецької та Луганської областей щодо мови, яку вважає рідною, вибору мови спілкування, вільного користування російською та будь-якою іншою мовою у суспільному та приватному житті, вивчення і підтримки російської та будь-якої іншої мови, їх вільний розвиток і рівноправність.

❗️3. Надається імунітет депутатам, "обраним" під контролем терористів.

Стаття 5, абзац 2. Повноваження депутатів місцевих рад і посадових осіб, обраних на позачергових виборах, призначених Верховною Радою України цим Законом, не можуть бути достроково припинені.

❗️4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть "народною міліцією", підпорядкованою виключно місцевій владі, яку доволі ймовірно буде обрано з колишніх ватажків загонів бойовиків.

Стаття 5, абзац 3. В окремих районах Донецької та Луганської областей законами України запроваджується особливий порядок призначення керівників органів прокуратури і судів, який передбачає участь органів місцевого самоврядування у вирішенні цих питань.

Стаття 9. В окремих районах Донецької та Луганської областей рішенням міських, селищних, сільських рад створюються загони народної міліції, на які покладається реалізація завдання з охорони громадського порядку в населених пунктах цих районів.

Координація діяльності загонів народної міліції з охорони громадського порядку в населених пунктах здійснюється відповідним сільським, селищним, міським головою.

Загони народної міліції утворюються на добровільних засадах із числа громадян України, які постійно проживають у відповідних населених пунктах окремих районів Донецької та Луганської областей.

❗️5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини Донбасу з регіонами Росії. По суті, визнається сам факт відсутності фактичного кордону з Росією.

Стаття 8. Органи виконавчої влади сприяють розвитку в окремих районах Донецької та Луганської областей транскордонного співробітництва, спрямованого на вирішення спільних проблем розвитку, посилення та поглиблення добросусідських відносин між територіальними громадами, органами місцевого самоврядування окремих районів з адміністративно-територіальними одиницями Російської Федерації на основі угод про прикордонне співробітництво, що укладаються територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади України та територіальними громадами у межах компетенції, встановленої законом.

❗️6. І найцинічніше – це те, що ми з Вами за це все маємо платити, не вимагаючи від них жодних податків.

Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей...
У законі про Державний бюджет України щороку передбачаються видатки, що спрямовуються на державну підтримку соціально-економічного розвитку окремих районів Донецької та Луганської областей. Україна гарантує визначення таких видатків загального фонду Державного бюджету України захищеними видатками, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.

У коментарях – мої розгорнуті блоги про те, що все це означає і що з цим робити.

See More

Сьогодні о 5 ранку, в кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями, почали ломитися в помешкання українських націоналістів Олега Куцина — командира добровольчої чоти «Карпатська Січ» та Олексія Кайди, ветерана московсько-української війни, народного депутата України VII скликання

Олег Тягнибок

Сьогодні о 5 ранку, в кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями почали ломитися в помешкання Олег Куцин - командира добровольчої ...чоти «Карпатська Січ» та Олексій Кайда, ветерана московсько-української війни, народного депутата України 7 скликання.

Причина - заява нардепа від СН Андрій Богданця. Того самого раніше судимого провокатора, який учора сам розпочав бійку, а тоді отримав відсіч за хамство на засіданні Аграрного комітету.

Олексія Кайду босого, на очах у дитини витягнули на коридор та одягли наручники, щоб забрати до Печерського відділку!

See More

Чому влада вирішила землю продати? Націоналізм, соціалізм, лібератаріанство — у чому ріхниця? Яке майбутнє у монобільшості Верховної Ради 9-го скликання?

Заступник Голови ВО «Свобода» з ідеологічних питань Олександр Сич в ефірі телеканалу «Галичина» чітко роз`яснив нагальні політичні питання // ВІДЕО

Олег Тягнибок

Служка чужого народу, судимий раніше за побиття, кидається на ветеранів війни у Парламенті. І тепер не його, провокатора, викликають на допит в поліцію, а свобо...дівців: Олексій Кайда, Eduard Leoniv, Igor Miroshnychenko.

Провадженнями нас не злякаєте. Була би «Свобода» в Парламенті, ви б цей грабіжницький «ринок землі» навіть на розгляд не винесли. Але тепер вас, бариг, українці виметуть з влади ще швидше, ніж Януковича. Ботофермами не врятуєтесь.

See More
Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, people walking and outdoor
Image may contain: 1 person, text
Image may contain: 2 people, people standing and outdoor
Олег Тягнибок

У Бахмуті розпочалось засідання суду щодо зміни запобіжного заходу вбивці Артема Мирошниченка. І його відразу зробили закритим!

На вулиці тим часом - пікет. Пі...всотні свободівців та активістів вимагають справедливого рішення суду.

Нагадаю, що сьогодні о 19:00 год «Свобода» проведе всеукраїнську акцію «Убитий за мову».

Пікетуватимемо Міністерство внутрішніх справ у Києві та обласні управління по всій Україні з двома вимогами:

- кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як вбивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі;

- закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни (у зв‘язку з тим, що один із убивць зареєстрований на окупованій Московією території).

Не пробачимо. Тримаємо під контролем.
#убитий_за_мову

P.S.: рішення суду - тримання під вартою до 29 січня, без застави та апеляції!

See More

Нагадуємо що передплата на газету "ВО Свобода" триває до 16 грудня. Передплатити можна он-лайн: не виходячи з дому чи офісу. Ціна на рік 200 гривень.
📰 Все ось тут http://presa.ua/vseukrains-ke-ob-ednannja-svoboda.html
#газета #ВО_Свобода #передплата #націоналізм

Image may contain: 1 person, smiling, text and indoor

У середу, 11 грудня, о 19:00 год ВО «Свобода» проведе загальноукраїнську акцію «Убитий за мову».

Пікетуватимемо Міністерство внутрішніх справ у Києві та обласні управління по всій Україні з двома вимогами:

- кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як вбивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі;

...

- закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни (у зв‘язку з тим, що один із убивць зареєстрований на окупованій Московією території).
#убитий_за_мову

See More
Image may contain: 1 person, text
Голова Економічної ради ВО «Свобода» Ігор Кривецький виграв суд у Інтернет-видання «Правком» у справі про захист честі, гідності та ділової репутації. Суд зобов’язав видання спростувати наклеп, зведений на політика, та виплати матеріальну компенсацію, яку Ігор Кривецький передасть у фонд конкурсу журналістських розслідувань.
У матеріалі, якого стосувався судовий позов, автор і головний редактор сай...

У середу, 11 грудня, о 19:00 год ВО «Свобода» проведе загальноукраїнську акцію «Його вбили за мову». Пікетуватимемо Міністерство внутрішніх справ у Києві та обласні управління по всій Україні з двома вимогами:

⁃ кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як вбивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі;
⁃ закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни (у зв‘язку з тим, що один із убивць зареєстрований на окупованій Московією території).

...

Приєднуйтеся!
#його_вбили_за_мову

See More
Image may contain: one or more people and text
Олег Тягнибок

Сьогодні, 9 грудня, о 15.00 год мало відбутися судове засідання щодо зміни запобіжного заходу для вбивці Артема Мирошниченка. Неповнолітньому українофобу мали б... змінити домашній арешт на тримання під вартою. Проте о пів на третю надійшло повідомлення, що суд заміновано. Нелюд залишився на волі.

Злочин, нагадаю, стався ще 30 листопада. Двоє підлітків-спортсменів у Бахмуті жорстоко побили Мирошниченка за те, що спілкувався українською мовою. Артем впав у кому на тиждень і 6 грудня помер.

Нападників знайшли. Один - зареєстрований на окупованій території, раніше уже відбував покарання за злочин, сьогодні під вартою. Іншого протримали в ізоляторі протягом 3 днів - і відпустили додому за рішенням суду (з українськості він, до речі, посмів знущатися навіть в суді: вимагав перекладача з української, заявляючи, що в його регіоні «всє гаварят на русскам», і тим самим підтвердив, що скоїв вбивство саме за мову).

Президент зобов’язаний був узяти цю справу під особистий контроль і забезпечити якнайшвидше розслідування, проте досі не спромігся згадати Артема і словом. Промовчав і його голова ВРУ, і його парламентська монобільшість...

Так чи інакше, а покидькам раджу запам‘ятати: уникнути справедливого покарання не вдасться. Як і зеленій владі. Українці за зраду завжди відплачують.

У середу, 11 грудня, о 19:00 год ВО «Свобода» проведе загальноукраїнську акцію «Його вбили за мову». Пікетуватимемо Міністерство внутрішніх справ у Києві та обласні управління по всій Україні з двома вимогами:

⁃ кваліфікувати вбивство Артема Мирошниченка як вбивство на ґрунті мовної та національної ворожнечі;
⁃ закрити КПВВ на лінії фронту московсько-української війни (у зв‘язку з тим, що один із убивць зареєстрований на окупованій Московією території).

Приєднуйтеся!
#убитий_за_мову
#його_вбили_за_мову

See More