Videos
Язик подав у суд на мову
235
5
Україна — це Твоя Свобода! Бережи її!
150
Подарунок від українців для автора антиукраїнського мовного закону #2362 // ВІДЕО
137
Posts

Як то кажуть, відчуйте різницю.

Image may contain: 2 people, people sitting, suit and indoor
Олег Тягнибок
23 hrs

Пам‘ятаєте, як у березні заробітчанам влаштували терор? Спочатку прем’єр Шмигаль публічно принизив мільйони українців (мовляв, вони — «добре навчена робоча сила...»). А потім ще й спробував закріпачити: заборонив виїжджати з країни (нібито для безпеки під час карантину) і обіцяв їм натомість створення 500 тис. робочих місць із зарплатами...в 6 тис. грн.

Всі тоді критикували — мовляв, як на 6 тис. грн сім‘ю утримати? А тепер виявляється — зелена влада навіть цей мізер гарантувати не здатна. З часу заяви Шмигаля минуло вже понад півроку. А обіцяних робочих місць — так і не з‘явилося. Від слова зовсім. Більше того, безробітних у нас побільшало! Згідно з вчорашнім звітом Держстату — вже 1,7 млн людей!

Після цього ще хтось сподівається на якісь якісні зміни від цієї влади? Добре, хоч у деяких містах українці можуть покластися на своїх міських голів. Наприклад — у Хмельницькому.

Там за неповні 5 років з‘явилось понад 15 тисяч нових робочих місць. А все тому, що міськрада під керівництвом свободівця Oleksandr Symchyshyn системно над цим працює! Завдяки цільовим програмам підтримки (від відшкодування відсотків по кредитах до фінансування виставкової діяльності) в Хмельницькому відкриваються нові підприємства і розвивається малий бізнес. Крім того, працює група з легалізації тіньової зайнятості. У результаті все це не тільки дає робочі місця для людей, а й наповнює місцеву скарбницю.

Тож, як то кажуть, відчуйте різницю.

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
46,200 Views
Руслан Кошулинський is in Lviv, Ukraine.

«Старі фотографії на стіл розклади...»😉