Videos
Юрій Сиротюк: Промова на Всеукраїнському форумі Гідності «Ні Капітуляції» // 15.11.2019
67
2
Продавати землю іноземцям — означає ставити під загрозу національну безпеку України, — Олег Тягнибок // 13.11.2019
85
Земля не товар — вона має належати державі, — Оксана Савчук, виступ у Верховній Раді // 13.11.2019
295
30
Posts

Свободівці продовжують ініціювати звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою не допустити відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення. Останньою нашу ініціативу підтримала Баришівська районна рада у Київській області.

#ВО_Свобода #націоналізм #Україна #земля

Image may contain: text
Олег Тягнибок
9 hrs

Свободівці продовжують ініціювати звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою не допустити відкриття ринку землі сільськогос...подарського призначення. Останньою нашу ініціативу підтримала Баришівська районна рада у Київській області.

Нагадаю, що раніше відповідні звернення з ініціативи фракцій ВО «Свобода» підтримали понад 100 місцевих рад по всій Україні, серед них:

- 11 обласних рад (Волинська, Житомирська, Запорізька, Івано-Франківська, Кропивницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька);

- 9 міських рад обласних центрів (Луцька, Львівська, Івано-Франківська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська).

Землі сільськогосподарського призначення - це стратегічний ресурс України, а розпродаж їх олігархам різного штибу й національності - державна зрада.

Саме тому перед другим читанням відповідного проекту закону необхідно тиснути на «слуг народу» усіма можливими методами. Адже реакція суспільства - єдине, чого вони по-справжньому бояться.

Тож долучайтеся, українці! Змусимо «слуг» служити народу, а не олігархам!

See More

Юрій Сиротюк: промова на Всеукраїнському форумі Гідності «Ні Капітуляції».

Захід відбувався у приміщенні, яке під час Революції гідності мало назву Палац Свободи. Звідси свободівські сотні йшли на Майдан і життя своє клали за людську гідність. Нині черговий етап боротьби за незалежну суверенну велику українську державу української нації. Для того, щоб його пройти успішно, потрібно три фактори: ідея, візія і боротьба за цю ідею. Українські націоналісти завжди були ядром усіх революцій. І ми далі готові брати участь у боротьбі за українську Україну.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close