Posts

За сприяння свободівців, виділено кошти на придбання штучного покриття для спортивного майданчика в с. Берлоги

На території Берлогівської ЗОШ l-ll ст. завершено спорудження спортивного майданчика зі штучним покриттям, де вже кілька років стояла підготовлена для цього основа. Він стане місцем, де місцева молодь матиме можливість займатися спортом.
На придбання штучного покриття були виділені кошти з обласного бюджету через реалізацію обласного конкурсу проектів та програм р...озвитку місцевого самоврядування "Краща спортивна громада" у сумі - 200 тис. грн.
Цю ідею вдалося втілити в життя з ініціативи заступника голови Рожнятівської районної ради, голови районної організації ВО "Свобода" Олега Понайди, свободівця Василя Музичина, за підтримки та сприяння голови Івано-Франківської обласної ради Олександра Сича, фракції ВО "Свобода" в обласній раді та її керівника Михайла Королика.
Спорт! Здоров'я! Націоналізм!

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода".

See More
Image may contain: sky, grass, outdoor and nature

Рожнятівська районна рада з ініціативи свободівців прийняла звернення проти продажу земель сільськогосподарського призначення

На тридцятій сесії Рожнятівської районної ради сьомого демократичного скликання депутати прийняли звернення проти продажу земель сільськогосподарського призначення, яке адресували Президентові України В. Зеленському, Голові Верховної Ради України Д. Разумкову, Прем'єр-міністрові України О. Гончаруку.
Вказане звернення депутати Рожнятівськ...ої районної ради, прийняли з ініціативи свободівців. У ньому виразили волю населення Рожнятівщини, аналізуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, що склалася на сьогодні. Зокрема констатували, що вже 17 років питання зняття мораторію на продаж землі є каменем спотикання в українській політиці. Однак, враховуючи бойові дії на сході України, при відкритті ринку землі є ризик втрати територій. Таким чином, наша країна в нинішніх умовах не готова до ринку землі ні в організаційному, ні в правовому, ні в економічному сенсі.
"Нашій державі належить значна частина світових запасів чорноземів, вартість яких в умовах постійного зростання дефіциту продовольства на глобальному рівні важко переоцінити. Узаконення торгівлі землею сільськогосподарського призначення – це пряма загроза для її відчуження на користь олігархічного або чужоземного капіталу та перетворення України на сировинну колонію, в якій українці опиняться в статусі наймитів «на нашій не своїй землі», а держава втратить вплив на внутрішній продовольчий ринок", - зазначив заступник голови Рожнятівської районної ради, голова Рожнятівської районної організації ВО "Свобода" Олег Понайда.
У тексті звернення депутати висловлюють прохання щодо недопущення швидкого відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення в Україні та продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
"Від наших дій і рішень залежить майбутнє нашої держави!" - наголошують у зверненні депутати Рожнятівської районної ради.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода".

See More
Image may contain: sky
Videos
Зустріч з народним депутатом України Андрієм Іллєнком в смт. Перегінське.
27