Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
12,328 Views
ВО "Свобода" Київ
12 hrs

«Сьогодні ми потребуємо, щоб столиця мала українську владу, мала народну владу, мала владу киян. Товариство, ми будемо спиратись на вашу підтримку! І я готовий очолити цю боротьбу!» - заявив Андрій Іллєнко на реконструкції бою за завод «Арсенал».

ПОТУЖНИЙ ЦИКЛ ЛЕКЦІЙ🔥

Нагадуємо, реконструкція бою за Арсенал вже завтра о 16.00!

#ВГОСокіл #СокілКиїв #СокілСолома #лекція #крути_не_забуті

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Videos
🔴Я запрошую саме тебе приєднатись до нашої команди🔴 Молоді, нові, завзяті обличчя, які готові йти на зустріч і створювати успішне майбутнє разом. Дякую всім, хто вже долучився проявляє бажання до співпраці! Разом ми створимо успішне мйбутнє! #на_зустріч!
6
ПРИХОДЬ НА ТРЕНУВАННЯ🔥 Бокс-понеділок, середа, п‘ятниця о 20:00🥊 Кіо-кушинкай-вівторок, четвер о 18:30🥋 Безкоштовні заняття у нашому залі, за адресою: вул. Деснянська,19. Розвиваймо тіло та навички разом😉 Відео тренування зі зброєзнавста, анонс наступного буде опублікований згодом.
8
1
🔴Завтра, 11 липня о 14:00 в КМДА🔴 ЧАС ЗГУРТУВАТИСЬ! Відбудеться засідання конкурсної комісії по призначенню керівника КП «Житлоінвестбуд УКБ» Це той самий забудовник, який під виглядом «реконструкції» гуртожитку (Польова 19/8) спільно з «Київміськбуд 2» виселяє більше 30 сімей з їх кімнат фактично на вулицю. Підтримайте людей, допоможіть їм в боротьбі з будівельною мафією разом з нами! Прийдіть на комісію!
3