Photos
Videos
Ранок. Майдан не спить і всіх запрошує))))
17
Брифінг Народного депутата Олесанда Сугоняко у Верховній Раді Наживо
8
Наживо. Олександр Сугоняко на брифінгу в Парламенті
11
Posts

Люди з інвалідністю щодня проживають таке ж саме життя, як і всі інші, кого ви знаєте. Вони навчаються, ходять на роботу і на шопінг, слухають музику і відвідують концерти. З тією лиш різницею, що інвалідність всі ці звичні, виконувані вами майже на підсвідомому рівні речі, ускладнює.

Image may contain: 2 people
Image may contain: one or more people
Олександр Шамота

Люди з інвалідністю щодня проживають таке ж саме життя, як і всі інші, кого ви знаєте. Вони навчаються, ходять на роботу і на шопінг, слухають музику і відвідую...ть концерти. З тією лиш різницею, що інвалідність всі ці звичні, виконувані вами майже на підсвідомому рівні речі, ускладнює.

Сьогодні, у День людей з інвалідністю я хочу відзначити позитивну динаміку змін Полтави в напрямку доступності. Це стало можливо, зокрема, завдяки активістам та відкритому діалогу, який ми почали з громадськими організаціями людей з інвалідністю. Їхні поради, настанови та рекомендації часто є безцінними.

І перші результати вже є. Під час капітальних ремонтів комунальних закладів ми намагаємося врахувати якомога більше вимог щодо доступності приміщень. Загальноміські заходи сьогодні дублюються жестовою мовою для людей із вадами слуху. Тротуари, які ремонтуються обов’язково облаштовують з’їздами. Також сьогодні готується до реалізації програма аудіо/відео інформування про прибуття транспорту та оголошення зупинок ззовні та всередині комунального транспорту, що дасть змогу людям з порушеннями зору та слуху однаково добре орієнтуватися під час переміщень містом. Для маломобільних груп населення нарешті придбано нове сучасне соціальне таксі для Шевченківського тер центру соцзахисту. А 11 нових автобусів, які вчора прибули до Полтави мають низько підлоговий майданчик із пандусом.

Так, треба визнати, що Полтава не є на 100% доступним містом. Але ми рухаємося в цьому напрямку. За поради і консультації окремо хочу подякувати Ірина Твердохліб та Марина Бабец, які завжди готові співпрацювати і паралельно навчають працівників міськвиконкому та комунальних підприємств етикету спілкування та допомоги людям із інвалідністю. Рухаємось уперед.

Усе буде Полтава!

See More

І знову соціал-демократи доводять, що боротьба за праве діло завжди переможна. Черговий крок до демонополізації ринку перевезень у Полтаві!

Image may contain: sky and outdoor
Елена Чирикова-Зорина is with Светлана Кругликова Полтава and 58 others.

Нарешті!!!! Цей день настав!!!Коли на засіданні нашої фракції Соціал-Демократичної партії разом з колегами обговорювали питання транспорту в Полтаві, одноголо...сно прийшли до висновку, що необхідно поповнювати парк новими автобусами та тролейбусами.
І всі ми розуміємо, що потрібно було кожен рік закуповувати новий транспорт і вже б давно транспортне питання було вирішене💡, але на жаль роками не було політичної волі на це.🤔
Сьогодні прийняли на баланс 11 НОВИХ АВТОБУСІВ!!!!
Ці автобуси кращі по технічним характеристикам чим старі Богдани.
Пасажировмісткість їх більша -52 пасажири замість 43 і дуже важливо, що нові автобуси спеціально облаштовані для осіб із інвалідністю, передбачений спеціальний пандус!!!💡
Незабаром також чекаємо і 40 тролейбусів, придбаних за гроші ЄБРР💡 і ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК!!!!👆

See More