About
Suggest Edits
MORE INFO
Hometown
Броди
About Me
Ірина Сех народилася на Брідщині в патріотичній сім*ї.Після закінчення школи навчалася у Бродівському педучилищі,згодом у Тернопільському педінституті та в ЛНУ ...ім.Івана Франка на правознавстві.Працювала в школах міста Золочева,Бродів.Із посади заступника директора Бродівської гімназії ім.І.Труша перейшла працювати помічником народного депутата Олега Тягнибока.Приймала людей у громадській приймальні,переважно допомагаючи у вирішенні соціальних питань.
У 2002, у результаті місцевих виборів, «Свобода» отримала представництво у Бродівській районній раді, а Ірина Сех, відповідно, очолила депутатську фракцію партії.
У 2006 Ірину обрано депутатом Львівської обласної ради V скликання. Згодом пані Сех переобрали на другий термін, вже до Львівської обласної ради VI скликання, де вона очолила фракцію «Свободи», комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації, низку тимчасових контрольних депутатських комісій. Діяльність депутатки у стінах Львівської обласної ради була досить продуктивною — Ірина Сех відзначилася найбільшою кількістю депутатських звернень і запитів, комісія, яку вона очолювала, була ініціатором найбільшої кількості рішень сесій.Ірина Сех є автором програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва серед населення області.
Депутат Львівської обласної ради V-VI скликань,Народний депутат України VII скликання,голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Під час Революції гідності очолила Львівський обласний штаб національного спротиву, визволяла політв’язнів режиму з-під арешту, ініціювала виділення по 100 тисяч грн родинам загиблих майданівців та учасників АТО. Клопотала про присвоєння звання Герой України (посмертно) загиблим на Майдані та на фронті.
Указом Виконуючого обов'язки Президента України Президента України О. Турчинова від 2 березня 2014 року № 212/2014 призначена головою Львівської обласної державної адміністрації. 10 червня 2014 року написала заяву про звільнення з посади голови Львівської обласної державної адміністрації i направила її в адміністрацію президента України. 14 серпня 2014 року звільнена з посади.
10 травня 2015 року учасники установчих зборів Всеукраїнського об’єднання «Яворина» обрали Ірину Сех головою організації.
See More
Gender
Female
categories