Photos
Videos
ЧОМУ КОМІСАР ЗАЙМАЄТЬСЯ ПОЛІТИКОЮ, А НЕ ВІЙСЬКОМ
18
11
Я йду до парламенту, щоби протистояти реваншу промосковських сил! Прогнали Януковича – впораємося і з його наступниками!
114
12
Юрій Сиротюк ( Yuriy Syrotyuk) - автор терміну Революція Гідності, політв'язень, доброволець російсько-української війни, мій побратим і колега по Верховній Раді 7 скликання. Пишаюся і дякую про підтримку!
89
2
Posts
Ірина Сех is with Ангеліна Мриглод and Олег Панькевич.

Сьогодні вшановували перші роковини смерті Теодора Варави – нашого героїчного земляка, воїна Української Повстанської Армії, багатолітнього політв’язня. Біля мо...гили в його рідному селі Грималівці зібралися рідні та близькі, ті, хто пам’ятає покійного та його подвижницький шлях.
Він народився 14 вересня 1930 р. в селі Грималівка Бродівського району. Член ОУН на псевдо “Борис”, заступник станичного в рідному селі. Заарештований 1947 р. та засуджений на 25 років. Його звільнили 1955 р., однак, як пише в архівах, «своєї злочинної діяльності не припинив, а влаштувавшись на роботу в шахту м. Нововолинська, вів серед шахтарів антисовєтську націоналістичну пропаганду та агітацію». У 1957 заарештований удруге, засуджений на 10 років колонії.
Зазнав тортурів і вигнання, але не скорився. Він ніколи не шкодував про свій вибір і до останку вболівав за Україну. Помер 4 серпня 2019 року.
Життя таких людей має стати прикладом для наслідування. Маємо пам’ятати. Заради України, задля майбутнього.

See More

Передали волонтерську передачу на Схід, для воїнів, які боронять країну на Світлодарській дузі. Дякую всім, хто долучився, зокрема Лесі Зроль, Наталі Макух, Андрієві Сеху (м. Броди), Ганні Матлай (с. Лешнів), Людмилі Ліпкевич (с. Берлин), Наталі Чижик (с. Гаї). Також велика подяка за маскувальні сітки яворинкам з м. Дніпра, зокрема Олені Залевській та яворинкам з Києва, зокрема Аллі Цілицькій.
Сподіваюся, наша посилка буде приємною та корисною для воїнів-захисників!

Image may contain: 2 people, people standing and outdoor
Image may contain: 1 person, indoor
No photo description available.