Photos
Videos
Я йду до парламенту, щоби протистояти реваншу промосковських сил! Прогнали Януковича – впораємося і з його наступниками!
113
12
Юрій Сиротюк ( Yuriy Syrotyuk) - автор терміну Революція Гідності, політв'язень, доброволець російсько-української війни, мій побратим і колега по Верховній Раді 7 скликання. Пишаюся і дякую про підтримку!
89
2
Олег Осуховський - народний депутат України, член антикорупційного комітету парламенту, досвідчений політик, мій побратим та ще й краянин, бо родом з Кам'янко-Бузького району. Дякую за підтримку!
106
3
Posts

ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Дорогі українці!
Цей величний світлий празник зустрічаємо з великою вірою та надією. Підносимо свої погляди до Вифлеємської зорі, сподіваючись, що вона передусім засяє для нашого народу, який зазнав важких випробувань. У такі складні часи ми особливо віримо в Боже милосердя, Господню любов до українського народу.
Сьогодні наші молитви – за перемогу нашої зброї над споконвічним ворогом, за мир на рідній землі, за щастя й здоров’я батьків і дітей, добро... всіх близьких і дорогих нашому серцю людей. Нехай якнайшвидше настане день, коли всі святкуватимуть удома за родинним столом, а не в холодних шанцях чи у вигнанні.
І нехай у цьому допоможе нам Новонароджений Христос!
Із Різдвом Христовим!
Ірина СЕХ,
голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина»

See More
Image may contain: 4 people, people smiling
Об'єднання українок "Яворина"

ІЗ РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
Дорогі українці!
Цей величний світлий празник зустрічаємо з великою вірою та надією. Підносимо свої погляди до Вифлеємської зорі, сподіваю...чись, що вона передусім засяє для нашого народу, який зазнав важких випробувань. У такі складні часи ми особливо віримо в Боже милосердя, Господню любов до українського народу.
Сьогодні наші молитви – за перемогу нашої зброї над споконвічним ворогом, за мир на рідній землі, за щастя й здоров’я батьків і дітей, добро всіх близьких і дорогих нашому серцю людей. Нехай якнайшвидше настане день, коли всі святкуватимуть удома за родинним столом, а не в холодних шанцях чи у вигнанні.
І нехай у цьому допоможе нам Новонароджений Христос!
Із Різдвом Христовим!
Ірина СЕХ,
голова Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина»

See More
Image may contain: 2 people, people smiling
Даринка Сех

«Людей заганятимуть в ОТГ, як овець до кошари»..
Ірина Сех Vitaliy Horbatenko
Тижневик ВО "Свобода"