Posts

Встигнути все: час новорічних планів, підсумків та подарунків
Кінець року – це завжди особлива пора, коли підбиваються підсумки за рік, що вже досягнуто та які цілі поставити на наступний рік.
У кожного – свої пріоритети. Вони можуть бути абсолютно різні – вивчити іноземну мову, подорожувати в іншу країну, удосконалити свій імідж чи активно займатися спортом.
Ще одна особливість у грудні – це час новорічних та різдвяних подарунків. У ТРК «Проспект» до свят готуватися зручно та комфортно – вибір брендів та конкретних товарів до уваги покупців. І зараз для сайту та соціальних мереж готується спеціальне відео – як вибирати подарунки для нього та для неї. Адже є особливості, які стосуються особистих уподобань та хобі.
Головне – мати при собі гарний настрій та впевненість у правильності своїх дій ❤️

Image may contain: 2 people, people smiling, text

Reima Ukraine - детская одежда дарує -30% на ВСЕ до різдвяних свят 💫
Уже підготували Різдвяні сюрпризи для своїх дітей? Фінський бренд Reima знає, що подарунки приємно не тільки дарувати, але і отримувати. Тому, з 12 грудня 2019 дарує вам:
-30% на всі товари на сайті і в роздрібній мережі, включаючи нову колекцію!
на найулюбленіші речі, що залишилися в одному розмірі -40%!
Не втрачайте можливості купити давно бажані речі. Адже найкращий функціональний дитячий одяг Reima і Las...sie - це не тільки корисна покупка, але і чудовий подарунок для близьких.
Будьте уважні: акція не сумується з іншими знижками! 🎅

See More
No photo description available.
Photos