Posts

👆👆Інформація про заробітні плати вітчизняних вископосадовців 🏢не аби як сколихнула громадськість. На фоні заробітних плат в шестизначних цифрах💵💵💵 більшість просто відволіклася від чиновницьких зарплат, які отримують посадовці наших місцевих рад🏢. То що ж відбувається з винагородами «обраних» за «заслужену» та «наполегливу» працю на «благо» тих, хто їх обирав?
Громадська організація «СТОП КОРУПЦІЇ» з’ясовувала 👀👀як винагороджує себе мерія міста Дубровиця, яке очолює Богдан... Микульський і якого так шанують мешканці за покладену бруківку і бордюри на застарілі підземні мережі систем водопостачання. П’ятизначні цифри 💵💵говорять про те, що посадовці Дубровицької міської ради ну дуже цінують свій професіоналізм 💪🏻💪🏻і наполегливо прагнуть не відставати від рівнів заробітних плат високопосадовців країни💪🏻💪🏻.
Та чи відомо, що заробітна плата платиться мерським чиновникам з місцевого бюджету, до якого місцеві жителі, підприємці та підприємства платять податки🇺🇦. Саме податки є основними надходженнями до місцевого бюджету, який «професійно» розділяє міська рада.🏢
То ж не будемо багатослівними і пропонуємо ознайомитися з рівнем заробітних плат 💵штату Дубровицької міської ради, який керує лише містом. Ймовірно в Дубровицькій громаді, до якої буде входити декілька населених пунктів, заробітні плати можуть сягнути шестизначних цифр…😇😇😇. Б.М. Микульский за 2019р.(332000гр:12мес=27660гр). Б.М. Микульский за 20020р(по червень 213000гр:6= 35.500гр.місяць). Водій Б.М. Микульского за 2020р ( по червень16500гр:6м. =2750гр/мес. )

See More
No photo description available.
No photo description available.
No photo description available.
Image may contain: food
Image may contain: food and indoor
No photo description available.
Служба безпеки України

Вилучено майже тонну бурштину: СБУ блокувала черговий канал контрабанди «сонячного каменю»

Організував «бізнес» громадянин однієї з закавказьких країн. Спочатку... ділки скуповували незаконно видобутий бурштин з північних районів Рівненщини, а потім обробляли на одному з підприємств області.

Готові ювелірні вироби з фальшивими документами вивозили з України через міжнародні пункти пропуску в аеропортах «Бориспіль» і «Львів».

Під час обшуків правоохоронці вилучили 833 кг бурштину вартістю майже 4 мільйони гривень.

За даним фактом триває досудове розслідування за статтею Кримінального кодексу України.

➡️ bit.ly/345YinH

See More
Videos
Привітання жителів Дубровиці з нагоди 1015-ї річниці міста від Голови правління Благодійного фонду «Наш Край» Василя Яніцького
33
2
Нерухомість в Рівне
3