Photos
Videos
ПОРИНУТИ В ОКЕАН: ВРАЖАЮЧА ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА У СЕУЛІ
30
ОПЕРАТОРИ ВИМАГАЮТЬ У МІСЬКОГО КЕРІВНИЦТВА СУМ ПРИПИНИТИ ПРАКТИКУ «РУЧНОГО» УПРАВЛІННЯ ГАЛУЗЗЮ РЕКЛАМИ
2
ВИКОРИСТОВУЙ СОНЦЕЗАХИСНИЙ КРЕМ - В ПЕРУ БОРДИ БОРЮТЬСЯ З РАКОМ
2
Posts

ЗАЯВА АСОЦІАЦІЇ ОПЕРАТОРІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ УКРАЇНИ ЩОДО «САМОЗАКЛЕЙКИ» БОРДІВ У ЧЕРКАСАХ

Оператори обуренні несанкціонованою «самозаклейкою» реклами про начебто викриття корупційних дій місцевих чиновників на власних конструкціях. Оголошення було розміщено на декількох білбордах у Черкасах протягом останнього тижня.

З операторами ніхто не погоджував макетів бордів, не було укладено жодних договорів на розміщення реклами. Ми не знаємо, хто розклеїв ці постери на наших конс...трукціях.

Несанкціоновану рекламу ми уже демонтували і звернулись до правоохоронних органів щодо даного інциденту. Сподіваємось на швидке розслідування і притягнення винних до відповідальності.

Асоціація закликає учасників виборчого процесу до чесної боротьби та утримання від брудних технологій - поливання брудом конкурентів та введення громадськості в оману. Нам би дуже не хотілось ставати заручниками політичних воєн.

Також закликаємо ЗМІ при публікації матеріалів на тему начебто корупційних дій черкаських чиновників враховувати позицію Асоціації операторів зовнішньої реклами України і факт того, що сюжет було розвішено без відома і погодження власників рекламних конструкцій.

See More
Image may contain: text

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА ДОПОМАГАЄ БІЗНЕСУ ВІДНОВИТИСЯ

Карантин найбільше вдарив по малому і середньому підприємництву, в якого найменше запасу міцності. І повертаючись на ринок цьому бізнесу вкрай важливо правильно себе подати і пояснити споживачу переваги його товарів та послуг, - пише Оксана Поліщук у своєму блозі.

✔️Як позиціонувати себе максимально виграшно?

...

✔️Як правильно обрати місце розміщення рекламної конструкції?

✔️Чому в різні пори року має біти різний підхід до дизайну?

✔️Як використання інновацій може збільшити очікуваний ефекти?

✔️Про секрети успішної рекламної кампанії читайте в матеріалі.

https://blog.liga.net/user/opolischuk/article/37402…

See More