Posts

День Героїв має бути одним із найбільших, найшановніших свят для українців. Бо не кожна земля народила таких славних синів, не кожна нація може пишатися лицарями, воїнами, провідниками, які в різні часи самозречено боролися за свободу та гідне життя свого народу.
Цей день – це добра нагода осмислити сторінки нашої історії, відчути єдність поколінь українців, які боролися й борються за нашу незалежність. Це ще один привід згадати про тих, чиї імена мають бути на наших прапор...ах, в шкільних підручниках, в думках і серцях.
Розумію, що далеко не кожному в нашій державі до снаги осягнути важливість збереження національної пам’яті, звеличення й популяризації наших героїв. Більше того – є сили, які зацікавлені в тім, щоб стерти нашу пам'ять, знищити гідність, бо безпам’ятним, зневаженим народом легше керувати.
Але все так не буде. Доки в наших серцях лунають дзвони, які дзвонили за Біласом і Данилишиним, доки попіл Коновальця, Шухевича, Дідича, Мисли б’є в наші груди, доти ми – нація. Ми знаємо, хто наш відвічний ворог, і не дозволимо, щоби він запанував на нашій землі.
Із Днем Героїв!

See More
Image may contain: 1 person, text

Сумна звістка… Сьогодні перестало битися серце Олеся Гуменюка – діяча ОУН, вояка дивізії «Галичина» та УПА, політв’язня, голови Львівського крайового братства ветеранів національно-визвольної боротьби. Стає все менше свідків та безпосередніх учасників героїчної боротьби українців за свободу й незалежність.
Співчуваю рідним і близьким. Вічна пам’ять…

Image may contain: 1 person
Photos