Posts

📌 29 вересня - 79-ті роковини початку масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабин Яр у Києві євреїв, ромів, українців та представників інших національностей.

👉 Пам`ятні заходи відбулися у Тернополі, біля пам'ятника жертвам Голокосту.

📌 «79 років тому у спільне минуле українського та єврейського народів була вписана чорна сторінка. З сумом в серці згадуємо мільйони загублених тоталітарним нацистським режимом життів. Ці болісні роздуми – застереження для нас і для... майбутніх поколінь , до чого може привести політика нетерпимості і ненависті. Пам'ятаємо і ніколи не допустимо повторення помилок минулого. Ми схиляємо голову перед усіма жертвами Бабиного Яру. І не маємо права забути ці страшні злочини. Вічна пам'ять жертвам Голокосту», - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко

☑️Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках:
#Сайт - http://www.oda.te.gov.ua/
#Телеграм - https://t.me/ternopil_ODA
#Іnstagram - https://cutt.ly/sp9Gp7Q
Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш

See More
Image may contain: night, water and outdoor
Image may contain: 1 person, standing, suit, flower and outdoor

📌 Кращих працівників дошкільних закладів Тернопільщини відзначили з нагоди професійного свята. Урочисті заходи відбулися на базі дитячого садочка у с. Біла.

👉 «Цього року ми вперше проводимо заходи до Дня дошкілля. І, сподіваємося, це стане доброю традицією. Ми сьогодні зібралися у цьому закладі не випадково, адже вихователі зі всієї області мають можливість ознайомитися з принципово новим підходом до виховання дітей. Адже садочок у Білій збудовано з врахуванням всіх вимог... концепції «Нової української школи». Ми сподіваємося, що на теренах області буде ще більше таких закладів», - зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

👉 Він наголосив, що у сфері дошкільної освіти немає випадкових людей, адже професія вимагає особливої самовіддачі та терпіння. Тому дитячий садок для малюків вважають першою школою життя, це фундамент, який закладається з самого дитинства та служить основою в подальшому житті.

👉 За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок та багаторічну сумлінну працю Віктор Устенко вручив грамоти та подяки обласної державної адміністрації кращим працівникам дошкільних закладів краю.

☑️Слідкуйте за нашими новинами на інших майданчиках:
#Сайт - http://www.oda.te.gov.ua/
#Телеграм - https://t.me/ternopil_ODA
#Іnstagram - https://cutt.ly/sp9Gp7Q
Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш

See More
Videos
Кращих працівників дошкільних закладів Тернопільщини відзначили
81
Ольга Хома про реорганізацію Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату
13
1
У селі Байківці урочисто відкрили храм Святого Шарбеля
23