Posts

Відбулася колегія обласної державної адміністрації

Засідання колегії Тернопільської облдержадміністрації провели у середу, 29 січня. Участь у ній взяли голова ТОДА Ігор Сопель, його заступники Ігор Гайдук та Арсен Марчишак, представники районних адміністрацій та ОТГ. Розглядали питання стану розрахунків і виплати орендної плати за оренду земельних часток сільськогосподарськими підприємствами Тернопільської області за 2019 рік. За словами директора департаменту агропромисловог...о розвитку ТОДА Володимира Стахіва, за останні 10 років відсоток орендної плати зріс. Також збільшилася кількість орендодавців паїв і кількість орендованих земель.
" Зараз в області понад 531 тисяча гектарів земель, які перебувають в оренді. Укладено більше ніж 304 тисячі договорів оренди. Сума надходжень податку на доходи фізичних осіб на 14,2% більша, ніж у попередньому. Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації стежить за станом виплати орендної плати за оренду земельних часток сільгосппідприємствами області", - зауважив Володимир Стахів.
Також на колегії йшлося про освоєння у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Як повідомив начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Харченко, у Тернопільській області було відкрито фінансування для 174 погоджених Мінрегіоном проєктів розвитку інфраструктури громад. На їхню реалізацію освоєно понад 96 мільйонів гривень.
“Майже усі громади у попередньому році відповідально підійшли до реалізації проєктів і практично повністю освоїли кошти субвенції. Цього рокутакож передбачена субвенція на підтримку інфраструктури ОТГ. Тому громадам необхідно вже розпочати відповідну підготовчу роботу для отримання коштів”, - наголосив Володимир Харченко.
Також присутні заслухали звіти про виконання основних завдань у сфері цивільного захисту за 2019 рік. Доповідали начальник управління з питань цивільного захисту населення ТОДА Ігор Лівінський та начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.

See More

В історії України є чимало дат, подій і особистостей, які заслуговують на те, щоб їх пам'ятали і вшановували.
Але особливе місце в цьому переліку займає бій під Крутами.
Його, в січні 1918 року, мужньо прийняли українські студенти, ставши зі зброєю в руках проти переважаючих ворожих сил.
Подвиг юнаків-крутянців став прикладом мужності, патріотизму та жертовної любові до рідного краю.
Їхній героїчний Чин надихнув не одне покоління українських борців....
Він надихає й сьогодні наших сучасників - українських бійців, які обороняють незалежність і територіальну цілісність Української держави.
Герої - не вмирають! Вони відходять в Вічність, а їхню справу продовжують нащадки.
Слава Героям Крут!
Слава Україні!

Голова обласної державної адміністрації Ігор СОПЕЛЬ

See More
Image may contain: one or more people and text
Recommended by 4 people
Друзі хочу Вам розповісти про випадок що зімною стався .
В мене перша група інвалідності травма ши...йних віділів позвонка кожний рік я зверталась в обласний Соціальний захист з заявою , щоб призначили мені Державну соціальну допомогу 50 % прожиточного мінімуму . Я отримала листа на свою заяву ось що пише мені пан Боярський що заяву мою розглянули і назначили допомогу 200 гривень одноразавої допомоги , це я йому про образи а він мені про гарбузи ! Чи як ? Сьогодні мені надійшли ці кошти я відмовилась їх брати їх надішлють назад я навіть до них не доторкнулась щановний пане візьміть собі і купіть хліба на весь рік так як ви мені наголосили що допомога раз в рік. Ганьба коли при владі такі господарники ! Я потребую догляду мій чоловік не працює і 200 гривень на рік це позорно для 50 % прожит очного мінімуму ! See More
Videos
- Наша Соборність виборена мільйонами Героїв, які присвятили своє життя служінню Україні, - І. Сопель
71
Новорічне привітання голови обласної державної адміністрації Ігоря СОПЕЛЯ
228
11