Posts

Славік Косенко (https://www.facebook.com/slavik.kosenko.3)

Я є баєром у магазині streetwear одягу SHIFT.
Працюю у сфері продажів і ритейлу одягу вже понад 10 років. Подобається те, що я тісно пов'язаний із модою і кожного дня стикаюся з різними новинками, цікавими тенденціями та маю змогу продавати це й робити наших людей стильнішими, як у Європі чи Штатах!
Стиль – це дуже важливо. Йому треба навчати😄 І це не залежить від того, скільки в тебе грошей😊 Бачив багато заможних, ал...е вдягнених без смаку людей.

Зараз найважливіше для мене – це мій саморозвиток, здоров'я та враження. Раніше я дуже багато працював і забував про самого себе. Тепер мені потрібно й важливо періодично абстрагуватися від роботи й насолоджуватися часом для себе та своїх близьких. Найбільше уваги зараз я приділяю домашньому затишку. Мені подобається змінювати свою оселю, втілювати свої ідеї та мрії.

Мене надихають подорожі. Цілком певно. Мені подобається вивчати архітектуру інших країн, спостерігати за людьми. Поїхати до іншої країни чи міста – завжди ідеальний варіант для перезавантаження, щоб приїхати потім зі свіжими думками й працювати ще більше та якісніше.
Мене також надихають професіонали своєї справи. Коли спостерігаєш за тими, хто якісно робить свою роботу, це певний стимул стати краще.

Справедливість – головний життєвий принцип. Мене ще з дитинства хвилювало, коли хтось залишався безкарним чи хтось був неслушно скривджений. Вважаю, якщо буде справедливість у світі в усіх сферах, життя буде значно краще.

Найглобальніша мрія – подорож всіма штатами США зі своєю сім'єю.

#KyivFacesNonStop #Kyiv

Ми не рекламуємо контент, згаданий героєм проєкту. Ми рекламуємо #NonStop і життя, сповнене гарного смаку!

See More
Image may contain: 1 person, skyscraper, shoes, tree and outdoor

Маргарита Апанасова

Проєктний менеджер у YARCHE і стратег-фрилансер у вільний час.

Після закінчення універу я вирішила спробувати викладати математику в школі, але через рік зрозуміла, що це точно не те, із чим хочеться жити кожного дня. Паралельно захоплювалася діджитал-маркетингом. І ось уже 7 років я допомагаю компаніям вирішувати їх бізнес-задачі, чи то розробка бренд-стратегії, чи то маленька рекламна кампанія. Адже світ реклами полонить тебе раз і назавжди.

...

Робота з клієнтами забирає багато енергії. Завжди треба чимось надихатися, відпочивати. Для мене це книги. Я обожнюю художню літературу, і в мене є невелика колекція. У книгах є все, що не дає забувати важливі цінності, які допомагають досягти успіху в усіх сферах життя.

Напередодні Нового року я ставлю цілі на рік. Це завжди те, що робить мене максимально щасливою з року в рік.

Мрія всього мого життя – самореалізація й баланс. Хочу бути таким спеціалістом, який може закрити будь-яку потребу за допомогою своїх знань і досвіду, при цьому не забувати про любов, емоції та щастя.

#KyivFacesNonStop #Kyiv

Ми не рекламуємо контент, згаданий героєм проєкту. Ми рекламуємо #NonStop і життя, сповнене вдалих стратегій!

See More
Image may contain: 1 person, standing, outdoor and closeup
Videos
Нещодавно відбувся TEDxYouth в Києві! Non Stop з величезним задоволенням поділився запасом енергії для найдопитливіших і кмітливих! Стільки розумників в одному місці — це просто вау! Вже з нетерпінням чекаємо наступного року. А поки подивіться нашими очима як це було. #NonStop
11
Non Stop День енергетика
19
Faces #NonStop
227
Photos