Posts

Міндовкілля «притримує» 150 ділянок надр, які б могли виставити на аукціон

Україна може отримувати багатомільйонні інвестиції у розробку корисних копалин, адже володіє значними покладами цінних та рідкісних металів, у тому числі титану, золота та інших руд. Проте певним представникам влади це може бути невигідно.

У світі попит на такі ресурси великий, тож залучити інвестора, навіть міжнародного, у таку сферу досить реально. За останні декілька років Україна перейшла на прода...ж ділянок надр через так звані «електронні аукціони». Державний бюджет отримує кошти від продажу ділянок, а потім ще й рентну плату від видобутку.

То чому ж Україна не заробляє на своїх можливостях, якщо для цього потрібно просто виставити ділянки на електронні торги?

За інформацією джерела з міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, яке є відповідальним за цю сферу, близько 150 потенційних ділянок знаходяться на підписі у міністра, який повинен погодити їх виставлення на аукціон.

Проте, за інформацією інсайдерів, він не квапиться «випускати» у вільний ринок такі ділянки, що лежать на столі з травня місяця, можливо, таким чином, притримати цікаві об’єкти для інших цілей.

Цікаво, що міністра Абрамовського пов’язують і з «Партією регіонів» та так званою «злочинною владою», представники якої у свій час роздавали надра без будь-яких конкурсів чи аукціонів.

Чи буде Україна отримувати кошти від власних корисних копалин залежить від бажання певних урядовців мати конкурентний ринок і багату економіку або збагачувати себе та своїх друзів.

See More
Image may contain: 1 person, text that says 'абрамовський противник ринковой конкуренцй заблокував аукцони 150 спецдозволв на користування надрами'

Досудебным расследованием установлено, что гражданин Украины, являясь участником незаконного вооруженного формирования "Самооборона Крыма", в течение февраля-марта 2014 года, проходил службу на блокпосту, расположенном на въезде в г. Ялта, вблизи пгт. Массандра Автономной Республики Крым. При этом, подозреваемый, будучи вооруженным осуществлял незаконные проверки документов граждан Украины, обыск транспортных средств, а также принимал участие в их задержании на территории полуострова.

https://censor.net.ua/…/uchastnik_samooborony_kryma_zaderja…

Videos
Уманський п'яний в ефірі
10
14
Голова ДПС: наша мета радикально зменшити кількість перевірок
3
1
🤔 "Громадяни ЛНР" вкрали лавочку біля нового моста в Станиці Луганській і віднесли її на окуповану територію. ВIДЕО камер спостереження
8
4
Photos