Posts

Сьогодні працівники Муніципальної варти відреагували на усне звернення від громадян.
Літня мешканка одного з районів міста скаржилися що на прибудинковій території однієї з багатоповерхівок міста чоловік прив'язав за 10 метрові шнури двох собак бійцівської породи до закинутого автомобіля у дворі чим створив загрозу мешканцям міста. Оскільки дані собаки враховуючи довжину шнура яким були прив'язані і відсутність намордників могли кинутися на перехожих людей і нанести їм т...ілесні пошкодження. У заявниці інспектори відібрали заяву, після чого обстежили прибудинкову територію де і виявили тварин. Знайшовши власника інспектори склали на нього адміністративний протокол за статею 154 КУпАП (порушення правил і норм утримання домашніх тварин) також провели профілактичну бесіду після якої раніше судимий власник забрав собак до власного помешкання.

See More
Image may contain: outdoor
Image may contain: one or more people, dog and outdoor
Image may contain: outdoor
Image may contain: outdoor
Image may contain: 2 people, people standing and shoes
Image may contain: 3 people, people standing and outdoor
Image may contain: 2 people, people standing
Служба дітей ІФ

Службою у справах дітей здійснюється контроль за станом виконання батьками обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей, їх пов...ноцінного розвитку.
Сьогодні працівниками служби спільно з інспектором КНП "Муніципальна варта", працівником навчального закладу відвідано сім'ї, що опинились в складних життєвих обставинах, де виховуються діти та потребують соціальної підтримки та допомоги. Ця категорія сімей надалі перебуватиме в полі зору соціальних служб.

See More
Recommended by 7 people
Наша робота - Ваш спокій!
'Наша робота - Ваш спокій!'
Головний інспектор КП у коментарях вдався до образ і навіть погрози. https://www.facebook.com/pavlo....telychko/posts/669707873534071 Ані на тег, ні на офіційний запит, - підприємство і сам фігурант пояснень не надали, ні не вибачились.
І ці хлопці бережуть порядок?!
See More
Сьогодні нам допоміг рятувальник Тиховецький. Кіт впав у підвальне приміщення та не міг самостійно в...илісти. Рятувальник витяг кота за лічені хвилини. Раді, що в нас є така служба. See More
Videos
Що робити, якщо тато впав на кухні
9
Дорожній вир ліквідували "Вартові"
18
3
"Муніципальна варта" зупинила вантажівки зі сміттям, які скидали у Бистрицю
15
2