Photos
Posts

Запечений Сібас в соусі крем-фреш зі Шпинатом та рисом Крем-шалот☀️

Цю страву люблять навіть діти, напевно ще й тому, що риба подається майже без кісток, а смак дуже ніжний.

Baked Sibas in cream fresh sauce with Spinach and rice Cream-shallot ☀️ Even children love this dish, probably because the fish is served almost boneless, and the taste is very delicate.
Translated
Image may contain: food
Videos
Масленица❤️ Всем желаем отличной блинной недели и ждем в гости!
16
На передодні виходу вже другого альбому ношої улюбленої співачки Іванки Червінської Іванка Червінська та гурту Gypsy Lyre GypsyLyre - 1 березня о 19:00, у "Тарілці" відбудеться "Вечір Української Музики". Музиканти вирішили порадувати слухачів живим виступом і закликати весну гарними українськими піснями. На вас чекатиме теплий і затишний вечір, де пролунають дуже красиві українські пісні в сучасному аранжуванні. Іванка Червінська - співачка, яку на проекті "Голос країни" охрестили "карпатською мавкою". Коли слухаєш народну музику в її виконанні, це є насправді щось магічне, адже Іванка народилася і виросла серед Карпатських гір та лісів, і увібрала в себе їх енергетику. Акомпануватиме Іванці один з найкращих в Україні, віртуозний гітарист, лідер гурту Gypsy Lyre - Геннадій Бондар. Цього вечора на сцені для вас виступатимуть: Іванка Червінська - вокал Геннадій Бондар - гітара Олександр Лисенко - гітара Андрій Мороз - перкусія Квитки у партері 300 грн., за столиком 400 грн. Кількість місць обмежена. Бронювання столиків та додаткова інформація за телефоном 067 409 3337
13
Спостерігати за приготуваннями на кухні можна нескінченно. А іноді, це просто заворожує.. Попросили Шефа @Денис Комаренко навчити нас теж так чистити шампіньони, він сказав, що без проблем - що це дуже просто)
7