Posts

У педагогічному університеті Тернополя студенти творять неймовірні скульптури

Унікальні проєкти, імпрези та скульптури – такі роботи випускники педагогічного університету Тернополя готують на захист магістерських та бакалаврських!

Своєю неповторністю, символічністю та, власне, самою методикою виконання вирізняються роботи студентів факультету мистецтв. Їхні творчі пориви втілюються, зокрема, і у скульптури.

...

Навесні цього року студенти Гаврас Павло та Христина Конь стали творцями ліричної скульптурної композиції «Лукаш та Мавка». Університет тоді і започаткував Алею мистецтв. Сьогодні, у день католицького Святого Миколая, вона поповнилась ще однією унікальною роботою – скульптурою «Мислитель». Це магістерська робота Павла Гавраса. Урочисто, з музикою, під оплески студентів та викладачів магістрант з своїм науковим керівником – відомим скульптором Вільгушинським Р.К. – подарували ТНПУ та місту «Мислителя».

«Мислитель – це певний символ людської досконалості, людського розуму. Я хочу, щоб в майбутньому це місце набрало сакральної цінності для студентів, щоб вони могли прийти сюди і задуматися про свій життєвий шлях. Можливо, мислитель підкаже, допоможе..», – автор скульптури Павло Гаврас.

Магістрант висловив вдячність адміністрації вишу за надану йому можливість творити, за матеріали для скульптури, допомогу та віру в нього. Отак і народжуються митці. Головне – відкрити талант, створити всі умови для розвитку, повірити в сили і дати старт. ТНПУ робить це на ура! Виш пишається своїми студентами та допомагає реалізувати будь-які ініціативи!

Відтепер не лише студенти, а й містяни та гості міста можуть прогулятися Алеєю, відпочити від буденних справ під сопілчаний спів Лукаша та поринути у магію думок, посидівши з Мислителем. І це лише початок! Зовсім поряд – Біблійний сад! Унікальний проєкт цього ж навчального закладу!

Народилась разом з скульптурою і легенда, що, якщо людина загадає бажання біля скульптури, то воно обов’язково збудеться! Мислитель Миколай (таке ім’я дали Мислителю на честь Святого Миколая) допоможе здійснитись найзагадковішим мріям!

ТНПУ запрошує в гості!

Освітній портал "Академія"
https://academia.in.ua/…/u-pedahohichnomu-universyteti-tern…

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing, snow, tree, outdoor and nature
Image may contain: one or more people, people standing, tree and outdoor

На вул. Кардинала Йосифа Сліпого демонтували літній майданчик

10 грудня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції, демонтовано тимчасову споруду – літній майданчик, який розміщено на вулиці Кардинала Йосифа Сліпого (біля ТВЦ «Атріум»).

Демонтаж проведено на виконання рішен...ня виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 04.12.2019 року №1057 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

Демонтований об’єкт знаходиться на території КП «Тернопільбудінвестзамовник» (вул. Чернівецька, 35).

Для повернення демонтованого майна власнику необхідно звернутись в ПП «Східний масив» (проспект Степана Бандери, 94, та КП «Тернопільбудінвестзамовник» (вул. Опільського, 6). При собі необхідно мати підтверджуючі власність документи.

Сайт міської ради
tmrada.gov.ua/news/34892.html

*****************************************************

У Тернополі демонтували тимчасову споруду з вул. Гетьмана Петра Сагайдачного

10 грудня постійно діючою робочою групою з організації проведення демонтажів тимчасових споруд, які влаштовані на земельних ділянках комунальної власності без документів, що посвідчують право користування землею, спільно з управлінням муніципальної інспекції, демонтовано тимчасову споруду – літній майданчик, який розміщено на вулиці Гетьмана Петра Сагайдачного (біля ЗРГ «Бенеддето»).

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 04.12.2019 року № 1057 «Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування».

Демонтований об’єкт передано на зберігання власнику.

Сайт міської ради
tmrada.gov.ua/news/34893.html

See More
Image may contain: one or more people and outdoor
Image may contain: one or more people, people walking, shoes and outdoor
Image may contain: one or more people, people walking, people standing, shoes and outdoor
Image may contain: people walking and outdoor
Videos
Фонтан і полохливий качур :)
29
5
Photos