Posts

Подяка людей для мене найкраща нагорода!

Image may contain: 1 person, closeup
Инна Старинська

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тіл...ьки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.
У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться». .В наш нелегкий час, коли все більше дітей, людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти благодійників , які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.
Це добре розумієдепутат обласної ради Яциковський Богдан Ігорович, який сприяв , шоб учні Кам’янківської ЗОШ І – ІІІ ступенів отримали 5 комп’ютерів.
Педагогічний, учнівський та батьківський колективи, а також адміністрація Кам’янківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів висловлюють найтепліші слова подяки Богдану Ігоровичу за турботу і опіку майбутнього України .

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

See More

Мав прекрасну нагоду разом з жителями Романового Села, педагогами та учнями відсвяткувати славний півстолітній ювілей місцевої школи.
На урочинах зустрівся з колишньою директоркою цього навчального закладу Марією Максимівною Лопух, котра більше тридцяти років очолювала педагогічний колектив і пам’ятає чи не кожен день, прожитий у школі. Вона охоче згадує колег, колишніх учнів, щиро радіє за їх успіхи.
За п’ятдесят років школа випустила у світ більше 1200 підготовлених до сам...остійного юнаків та дівчат. Багатьох із них добре знають не лише у рідному селі, в Україні та за її межами.
Мені було приємно вітати учасників урочистого святкування ювілею школи, адже, як депутат обласної ради від Збаражчини, намагаюся допомагати краянам, підтримувати та розвивати соціальну сферу.
До слова, цьогоріч за моєї ініціативи, підтриманої Лідером Радикальна Партія Олег Ляшко, для потреб «Романоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.» з державного бюджету виділено майже 500 тисяч грн.
Згуртований, навчально-виховний комплекс, який очолює дбайливий керівник Галина Іванівна Робак, надалі писатиме нові сторінки рідної школи.

See More
Image may contain: 4 people, people standing
Image may contain: 13 people, people standing
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: 15 people, people smiling, crowd, wedding, sky, tree and outdoor
Photos