Posts

Очільник ОДА Труш тягне Тернопільщину на дно. Його робота в області є «нульовою». Зокрема, у боротьбі із коронавірусною хворобою наша область пасе задніх. Це ві...домо з результатів перевірки обласних державних адміністрацій, ініційованих урядовою владою.
Це те, про що я неодноразово говорив в публічних площинах: на сесіях облради та ЗМІ.
Згадаймо хоча б ситуацію із виплатами заробітньої плати медикам, які у час епідемії стояли та стоять далі на передовій боротьби із COVID-19, будучи при цьому без належних засобів захисту.
А скільки разів я бив на сполох про можливий спалах коронавірусу в Почаївській окрузі. Всі мої офіційні звернення залишались без розгляду або відбувались банальними відписками Труша.
Призначений головою Тернопільської обласної державної адміністрації Труш розвалює область, бо переслідує не державницьку позицію, а сугубо меркантильну: перейти звідси на високу посаду в Києві.
Якщо рогатинський чиновник не може дати лад в маленькій області, то який з нього толк буде на вищій ділянці роботи?!

See More
Image may contain: text
Богдан Яциковський

❗️❗️❗️ Чорні провокації

Як депутат обласної ради звернувся до керівництва Управління Служби безпеки України в Тернопільській області, з вимогою з’ясувати мотиви... провокаційного протесту проти расизму та рабства темношкірих в Тернополі, який відбувся напередодні.
Кажуть, що провокація спланована закордоном учасниками руху АНТИФА, яка до слова в США визнана терористичною організацією. Тому, вважаю, що усі винні, причетні до цієї акції особи мають бути визнані персонами чиє перебування в нашій країні є небажаним та депортовані з Україні.
Я певен, що спланована провокація не принесла очікуваного результату замовникам, тому схожі акції проходитимуть і в інших містах, щоб дестабілізувати ситуацію в країні.

See More
Photos