Videos
Є така громадська ініціатива Зупини лося. Хлопці роблять зауваження не чемним водіям. Думаю всі бачили. Мій побратим Володимир Загазей навчив і мене робити зауваження (раніше я тільки сигналив і висловлював побажання хорошого дня) водіям-курцям, які викидають недопалки просто у вікно на дорогу. Публікую не для того щоб повипендрюватися, а для того щоб привернути увагу до теми. Ми не Європа, а смердюча московська колонія, доки свинячимо під себе! Міняймось самі та робімо зауваження навколишнім. Якщо треба, то й фізичні.
248
50
Зе-команда спробувала обдурити українців та з порушенням процедур провели таємне засідання частини депутатів з Аграрного комітету ВРУ й підтримали скандальний законопроект N2178 про так званий "ринок землі". Пізніше, через усвідомлення рівня скандалу, визнали помилку і спробували "віднєкатися", ніби то було просто зібрання депутатів, та доказом спроби зобразити нас дурними є скрин з офіційного сайту (в коментарі). Очевидно, що наступного тижня боротьба з олігархами яким відпрацьовують їхні слуги з Аграрного комітету продовжиться! Ми прийдемо! 1.10 ПРАВИЙ СЕКТОР спільно з іншими організаціями озвучили свою заяву і на прес-конференції роз'яснили чому ми проти винесення на голосування даного "документу". 2.10 "Правий сектор" провів пікетування Верховної ради й безпосередньо засідання комітету з питань аграрної та земельної політики. Домоглися відкладення питання до наступного засідання на 4.10 ВР пікетували аграрії. Ми підтримували. 14.10 відбувся Марш УПА “Захистимо українську землю!” за участі "Правого сектору" та ряду організацій аграріїв. Приєднуйся та разом переможемо!
93
9
25.09 Уряд зареєстрував у ВР законопроект N2178 про так званий "ринок землі". 1.10 ПРАВИЙ СЕКТОР спільно з іншими організаціями озвучили свою заяву і на прес-конференції роз'яснили чому ми проти винесення на голосування даного "документу". 2.10 "Правий сектор" провів пікетування Верховної ради й безпосередньо засідання комітету з питань аграрної та земельної політики. Домоглися відкладення питання до наступного засідання на 11.10. Зараз, попрацювавши з членами комітету, маємо чітке розуміння що у такому вигляді проект через комітет не пройде, а отже згідно з регламентом на голосування не попадає. Це наша маленька тактична перемога та боротьба триває. 4.10 ВР пікетували аграрії. Ми підтримували. 14.10 відбудеться Марш УПА “Захистимо українську землю!” Це маленький приклад як можна боротися проти дурних вчинків діючої влади! Приєднуйся та разом переможемо!
60
2
Posts

Зе-команда спробувала обдурити українців та з порушенням процедур провели таємне засідання частини депутатів з Аграрного комітету ВРУ й підтримали скандальний законопроект N2178 про так званий "ринок землі". Пізніше, через усвідомлення рівня скандалу, визнали помилку і спробували "віднєкатися", ніби то було просто зібрання депутатів, та доказом спроби зобразити нас дурними є скрин з офіційного сайту (в коментарі).

Очевидно, що наступного тижня боротьба з олігархами яким відпр...ацьовують їхні слуги з Аграрного комітету продовжиться!
Ми прийдемо!

1.10 ПРАВИЙ СЕКТОР спільно з іншими організаціями озвучили свою заяву і на прес-конференції роз'яснили чому ми проти винесення на голосування даного "документу".

2.10 "Правий сектор" провів пікетування Верховної ради й безпосередньо засідання комітету з питань аграрної та земельної політики. Домоглися відкладення питання до наступного засідання на

4.10 ВР пікетували аграрії. Ми підтримували.

14.10 відбувся Марш УПА “Захистимо українську землю!” за участі "Правого сектору" та ряду організацій аграріїв.

Приєднуйся та разом переможемо!

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5,912 Views

Ляпас псевдопатріарху-раскольніку Кірілу.

Поки москaлuкu брешуть і погрожують, ми об'єднались і отримали Томос.
Нас вже визнають Константинопольська, Еладська та Олександрійська Церкви!
Є вагомі підстави вважати що скоро буде визнання з боку Кіпрської, Румунської та Грузинської Церков.

...

20 листопада Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, напередодні дня пам’яті святого Архістратига Михаїла очолив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Його Блаженству співслужив єпископ Шумперкський Ісая (вікарій Оломоуцько-Брненської єпархії Церкви Чеських земель і Словаччини)

Тобто бачимо, як одна з помісних Церков — Православна Церква Чеських земель і Словаччини — почала процес визнання помісної Української Церкви!

Слава Ісусу Христу!
Слава Україні!

Прошу поширити й написати коментарі з приводу новини.

See More
Image may contain: 4 people, beard, text and closeup
Photos