Videos
25.09 Уряд зареєстрував у ВР законопроект N2178 про так званий "ринок землі". 1.10 ПРАВИЙ СЕКТОР спільно з іншими організаціями озвучили свою заяву і на прес-конференції роз'яснили чому ми проти винесення на голосування даного "документу". 2.10 "Правий сектор" провів пікетування Верховної ради й безпосередньо засідання комітету з питань аграрної та земельної політики. Домоглися відкладення питання до наступного засідання на 11.10. Зараз, попрацювавши з членами комітету, маємо чітке розуміння що у такому вигляді проект через комітет не пройде, а отже згідно з регламентом на голосування не попадає. Це наша маленька тактична перемога та боротьба триває. 4.10 ВР пікетували аграрії. Ми підтримували. 14.10 відбудеться Марш УПА “Захистимо українську землю!” Це маленький приклад як можна боротися проти дурних вчинків діючої влади! Приєднуйся та разом переможемо!
55
2
5 років збройної боротьби! Добровольці "Правого сектору"! Українці поважають, вороги тремтять! Василь Лабайчук Vasyl Labaychuk
132
2
⚡️⚡️ Права рок-легенда! Скоро! ⚡️⚡️ До 5-річчя Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" 🇺🇦 Лідером гурту є Арсеній "Білодуб" Клімачов. Правосекторівець і №18 у єдиному списку націоналістів від ВО "Свобода" до ВР. Василь Лабайчук Vasyl Labaychuk #обєднанінаціоналісти
121
3
Posts

Видавництво під назвою "КРИЛА п".

Взялися з побратимами запустити ще один корисний проєкт в системі "ПРАВИЙ СЕКТОР". Ну типу аби плебеї мали аргумент поносити у ФБ на тему "а де ви й що ви зробили?".

Першочергово вирішено створити ряд книг про буремні роки нашого руху....
Створення першої книги про 5 років боротьби ДУК ПС наближається до фінішу. Плануємо провести презентації у всіх регіонах!
Бійці Добровольчого Українського Корпусу отримають чергове — народне визнання!

Маючи кошти на мінімальний тираж ми спробували його збільшити шляхом збору внесків громадян і запустили відповідне звернення зі сторінки Головний Штаб ДУК ПС !
Зібрали 4 тис. грн. Збір продовжуємо і по завершенні опублікуємо повний звіт!

Пропоную кожному хто не розучився читати живі тексти й прагне аби у світ якомога більшим тиражем вийшла книга про новітніх Героїв пропоную задонатити на рахунок: 5169 3305 1965 4229 (Приват). З відміткою “Допомога на видання книги про ДУК ПС”.
Кому треба, надамо офіційні документи для юридичних осіб.

Є ще одна схема долучитися, купивши в іншому нашому проєкті Права Крамничка будь-яку книгу в період до 30 вересня. Всі кошти підуть на видавничу справу!

Дякуємо за підтримку, без якої наша боротьба неможлива!

P.S. КРИЛА — це книги для людей, які мають національну гідність.
Наша мета — культивування Ідеї та Чину в ім'я України.

#правда #ДУК #правий_сектор #допомога #книга #крила
Лабайчук Labaychuk

See More
Image may contain: text

Настало традиційне свято для українських націоналістів, а з недавніх пір і для держави Україна - 14 жовтня. Козацька Покрова. День створення Української Повстанської Армії. День Захисника України.

Нині в Україні частіше говоримо про "всьо пропало" та рідше про перемоги. 14 жовтня є нагодою згадати тріумфи козацького війська, здобутки Січових Стрільців і Армії УНР, перемоги УПА, а також тих, хто мужньо себе проявив на російсько-українській війні. Згадаймо, що ми — Нація і ми з...датні здобувати.

У наш час оптимізм українцям зберігати непросто. Капітулянство влади Зеленського, будівництво слабкої неоліберальної держави, послаблення національного патріотизму наших людей, їхня стрімка еміграція на Захід... Реакція на цю картину у справжнього, гордого українця має бути одна — БОРОТЬБА!

Провід Національно-визвольного руху "Правий сектор" вітає всіх українців-патріотів, зокрема фронтовиків і ветеранів українського Донбасу, зі Святом!

Не плачèм, а мечем! Слава Україні!

Провід НВР "Правий сектор"

See More
Image may contain: 1 person
Photos