Videos
Як, кандидат від об’єднаних націоналістів у народні депутати по 11 округу, що на Вінниччині, агітую зараз біля «Дастора». Маєте бажання, приходьте поспілкуємося! БО, МОЖЕ ДОЩ НАГНАТИ, ВИ МЕНЕ НЕ ПОЧУЄТЕ І ЗНОВУ ОБЕРЕТЕ «СТАРУ ГВАРДІЮ»!
19
Якщо маєте бажання почути, чому і хто підняв податок на землю у 10 разів!!! І чому, ми, свободівці не підтримали цього підняття, приходьте на проспект Космонавтів. Як, кандидат до ВР агітую зараз на цьому місці за «ВО Свобода» ну і за себе....
18
2
Збережи для дітей українську землю та державу! Не допусти продажу землі! Не допусти капітуляції держави! ВИХОДЬ! 14 жовтня. Київ. Пам‘ятник Шевченкові. 13:00 «Свобода» кличе: ПРИЙДИ, ЗБЕРЕЖИ, ЗАХИСТИ!
7
Posts

Побачив «Чорного ворона».....
Рекомендую усім, кому «какаяразніцанакакомязикє», «мишєбратя», «одіннарод», «главноєпєрєстатьстрєлять». Може трохи почнуть розуміти, чому Україна досі відхаркує кров‘ю від «братських обіймів» Росії!!!
....
P.s... тільки питання до SmartCinema: чому всі фільми, які розказують про нашу історію, про наших легендарних героїв починаються не в праймтайм?
Наприклад «Чорний ворон» об: 9.00, 23.50,00.10....це ж наш кінематограф і це наша ПРАВДИВА ІСТОРІЯ...!

Image may contain: 2 people, people standing and beard
vinrada.gov.ua
Депутати екологічної комісії підтримали проєкти рішень з питань надрокористування
Photos