Videos
Як, кандидат від об’єднаних націоналістів у народні депутати по 11 округу, що на Вінниччині, агітую зараз біля «Дастора». Маєте бажання, приходьте поспілкуємося! БО, МОЖЕ ДОЩ НАГНАТИ, ВИ МЕНЕ НЕ ПОЧУЄТЕ І ЗНОВУ ОБЕРЕТЕ «СТАРУ ГВАРДІЮ»!
19
Якщо маєте бажання почути, чому і хто підняв податок на землю у 10 разів!!! І чому, ми, свободівці не підтримали цього підняття, приходьте на проспект Космонавтів. Як, кандидат до ВР агітую зараз на цьому місці за «ВО Свобода» ну і за себе....
18
2
Збережи для дітей українську землю та державу! Не допусти продажу землі! Не допусти капітуляції держави! ВИХОДЬ! 14 жовтня. Київ. Пам‘ятник Шевченкові. 13:00 «Свобода» кличе: ПРИЙДИ, ЗБЕРЕЖИ, ЗАХИСТИ!
7
Posts

Чи порушує закон сам новопризначений прокурор Вінничини, коли забудовує доступ до водойм тим самим порушуючи Водний кодекс?

"коли в колишнього очильника ОДА вкрали ноутбук і три пляшки віски, то знайшли за 3 дні", а чи знайдуть замовників підпалу автомобіля депутата від ВО Свобода Дмитро Уманець ще 2017 року?

Чи назвуть ім‘я замовника рейдерського захоплення Вінницького консервного заводу 2019 року?

...

Чи будуть відповідати перед законом злодії, які тричі пограбували магазини «ВМ Техніка»

Чи покарають депутата обласної Ради і інших причетних до розкрадання освітньої субвенції під час закупівлі оргтехніки для школ області ще 2016 року?

Ці питання, я задав 06.06.2020 на зустрічі з НОВИМИ очильниками прокуратури та поліції Вінницької області:

See More
No photo description available.
No photo description available.
No photo description available.

За результатами жеребкування, я увійшов до 2-х комісій з обрання головних лікарів до Вінницьких обласних медичних закладів.
Зокрема:
1. «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради»
2. «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований
ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради»

...

Якщо в когось є зауваження, факти, щодо можливої корупційності кандидатів на посади головних лікарів даних закладів - будьласка не соромтеся, з усім ознайомлюся і винесу на розгляд конкурсної комісії!!!
Поки є момент позбутися корупції в закладах охорони здоров'я - скористайтеся ним !!!

See More
Photos