Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
7,504 Views
UA: Черкаси

Сьогодні черкаські волонтери повезли до зони Операції об’єднаних сил допомогу. Військовим передадуть будматеріали, солодощі та ліки. Їдуть у Донецьку та Луганську області. Подробиці – у сюжеті Тетяни Недбайло.

Pavlo Sobko is with Евгений Вита Митевы and 4 others at Donetsk Oblast.

ВІД МАРІУПОЛЯ ДО ЩАСТЯ
Бути волонтером – допомагати іншим без будь-якої користі для себе, допомагати не матеріально, а жертвувати чимось заради інших. Із 17 до ...20 січня наш волонтерський екіпаж: Зоя Бойченко, Vitaliy Kobryn, Юрій Кулик та Руслан Андрійко, відвідували наших бійців, де йде російсько-українська війна. У нашому випадку це допомога нашим захисникам, які нині перебуваю на Сході та захищають незалежність та цілісність нашої держави.
Буд. матеріали, ліки, бензопили, різноманітні продукти харчування – це основне, що ми відвези хлопцям на Схід.
Під час поїздки ми подолали 2600 км та відвідали: 93-тя ОМБр Холодний Яр , 130-ий окремий розвідувальний батальйон, CIMIC Volnovakha, 10 Гірсько- Штурмова Бригада , Госпітальєри Госпитальеры Hospitallers.
Донецьку та Луганську області відвідав наша волонтерська команда.
Військові й нині потребують постійної допомоги. Ворог не спить: ні в день, ні в ночі, він чекає, коли ми складемо зброю і просто здамося. Однак, цього не буде, ми вистоїмо, витримаємо та здобудемо перемогу – разом. Разом і до кінця! Проте, ми повинні зрозуміти головне, що війна не завершилася, вона триває, тому ми повинні допомагати нашим хлопцям. Адже, хто, якщо не ми з Вами?!
Дякуємо за фінансування Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства та Олександру Бойченко за допомогу в придбанні 2 бензопил. Дякую Благодійний Фонд "Делікат" та Juliia Ishchenko за цукерки, печиво, чай, каву та пральні засоби для наших бійців. Спасибі діткам із Заклад Дошкільної Освіти № 34 "Дніпряночка" працівникам та завідувачці Лена Перцева за смачнюще печиво для наших захисників. Дякуємо Синодальне управління військового духовенства Православної Церкви України за 500 ікон «Покрови воїнської» для військовослужбовців. Дякуємо всім хто долучився до відправки 130-ій ОРБ моніторів і системного блоку та вдячні Роман Кулик, Володимир Тиліщак, Ємець Галині, Мирославу Хандюку, @Тетяна Бойко, @Олександр Соболєв, Оксана Выприцкая Лукавенко, Віталій Коваль, Руслан Бугайчук, Илона Бугайчукта ВО "Свобода" Черкащина за матеріальну допомогу, оскільки за зібрані кошти ми придбали: 60 магазинів на суму 4200грн для автоматів для бійців 92-га ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка, 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу та 93-тя ОМБр Холодний Яр і мастила для зброї, будівельних матеріалів, обігрівача. Вдячні Хімелектробуд , Василь Калашник, Міша Добровольський за 200 м кабелю для наших бійців. Дякуємо Reznik Nadya та всім небайдужим за будівельні матеріали для облаштування бліндажів. Дякую за фінансову підтримку Iurii Stadnik, Олександр Калашник, Віктор Васюра та Roman Ustimenko за вашого сприяння ми придбали чотири ноші (1280грн) для наших захисників. Надзвичайно вдячні нашим новим помічникам Віта Шевченко та Кирилку за смачнючі торти, пиріжки та інші смаколики. Дякуємо за постійну допомогу Комітет самоорганізації населення мікрорайону "Дніпровський" за дві маскувальні сітки, ковдри, подушки та в’язані шкарпетки. Український інститут національної пам'яті за банери. Дякуємо СТОВ "Дніпро" за 100 л та Ігор Коломоєць за 50 л. дизельного палива. Спасибі за підвезення гуманітарної допомоги Олександру Гармашу та Івану Тарянику.
Окрема подяка Володимир Бурячинський, Ярослав Нищик, Ярослав Березань, Руслан Зоря, Станіслав Кузьма, Франко Мар'яна, Галина Батюсь за кошти на глушни.
Загальна вартість волонтерської допомоги близько 60 тисяч гривень.
Якщо когось і забув, то вибачте, будь ласка,адже цей переліку величезний. Мені приємно, що до наших поїздок долучається так багато Людей! Разом до перемоги!
Наступна поїздка планується у лютому. Нині захисники потребують: ліки, будівельні матеріали (цвяхи, плівка, фольга), газові балони (для виготовлення буржуйок), домашню консервацію та інше.
Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: Павло Собко (096) 970-70-77.

See More
Photos