Posts

➡️Чи правда, що лібералізм та права людини через пандемію коронавіруса відійдуть в минуле?

➡️ Чи правда, що вже дуже скоро розпочнеться «ера цифрової диктатури і тотального контролю»?

➡️ Чи правда, що світ назавжди сегментується й кожен виживатиме як зможе у власній локації?

...

Про це та про багато іншого читайте в моєму новому блозі, тема якого навіяна багатьма прогнозами та висловлюваннями, що ширяться в соцмережах та ЗМІ.

See More

Друзі!

Нещодавно соціологи презентували дослідження «Роль жінок в українському суспільстві». Ми вперше маємо можливість побачити, як ставляться українці до численних міфів та стереотипів про жінок – від ролі жінки в політиці до розподілу обов’язків в сім’ї. Й насправді картина є швидше оптимістичною – переважна більшість хочуть бачити більше жінок в політиці, а до 35% опитаних розподіляють домашні обов’язки порівну. Про це, а також про неподолані міфи й стереотипи читайте в моєму новому блозі.

Videos
Жінки українського парламенту вимагають від Президента та Верховної Ради включити норми про гендерні квоти до законопроекту щодо зміни виборчої системи! Не менше двох кандидатів в кожній п’ятірці партійного списку мають бути представниками іншої статі, а загалом гендерна квота для представників однієї зі статей повинна становити не менше 30% У випадку порушення цього принципу, ЦВК не зможе прийняти документи для реєстрації участі партії у виборчому процесі. 52% населення України – це жінки й вони мають право на гідне представництво своїх інтересів в парламенті!
11
5
Гендерна політика у секторі безпеки
12
Photos