Posts

ЗВЕРНЕННЯ ДО СЛУГ НАРОДУ ЩОДО ЗАКОНУ ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Сьогодні, 16 липня, члени ВГО "Сокіл", ВО "Свобода", "Правого сектору", "Фрайкору" та Спілки ветеранів АТО передали свої вимоги щодо недопущення прийняття правок до мовного закону в поточній редакції та проти призначення Мураєвої як заступника голови харківської області.

Біля їхнього офісу на представників громадськості вже очікували поліціянти, очевидно, заздалегідь викликані самими "слугами". Нас не пустили до офісу т...а приймали заяву на вході до будівлі їхні "волонтери", які посилалися на те, що (в робочий час) в офісі немає жодних уповноважених представників партії, та все ж вони підписали наші звернення й обіцяли його передати на розгляд.

See More
Image may contain: 3 people, sky and outdoor
No photo description available.
Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: 2 people

📄 СПИСОК 51 ЗРАДНИКА, ЯКИМ ПРОСТО ПОПЕРЕК ГОРЛА ПРИЙНЯТИЙ ЗАКОН ПРО МОВУ

Навіть в поточній редакції, з усіма його поступками й відтермінуваннями відповідальності за його недотримання на роки й роки, він все одно не дає спати засланцям з росії.

9 липня 2020 року активісти ВО “Свобода” провели пікетування Конституційного суду України, де тривав розгляд маячні депутатів від ОПЗЖ. Присутні представники громадськості та політичних організацій висловили переконання, що «мовний за...кон» необхідний для повноцінного захисту української мови.

“Сьогодні влада знову бореться з українською мовою, намагаючись скасувати мовний закон у Конституційному Суді. З одного боку, все це викликає відчуття якоїсь чорної комедії абсурду. Вісім років, революція, війна — а ми знову в схожій ситуації. З іншого боку, в мене давно вже немає юнацьких ілюзій, які були тоді.
Є купа інших питань, є олігархи, є грабунок народу — і все це потребує реакції так само. Але з мовою простіше нема куди. Якщо тут не буде української мови — тут буде Росія. ”, — заявив Андрій Іллєнко, заступник Голови ВО “Свобода”.

#Сокіл #ВГОСокіл #ВГО_Сокіл #СокілХарків #Сокіл_Харків #Харків

See More
No photo description available.
No photo description available.
No photo description available.
No photo description available.
Videos
1945 року один окупант замінив іншого Боротьба триває і наша перемога ще попереду!
3
16 ЛЮТОГО О 18:00 МАЙДАН НЕЗАЛЕЖНОСТІ Візьми участь в урочистому Марші правих традицій. Хода, присвячена 125-річчю організації «Сокіл», почнеться о 18:00! З приводу поїздки з Харкова звертайтесь в дірект. Свідомість молоді - майбутнє України!
6
1
Навіть на карантині - не сиди на місці: тренуйся, розвивайся - фізично, духовно, інтелектуально! Переглянь свій розклад на день, на тиждень, проаналізуй, на що ти витрачаєш свій час і знайди ще трохи часу для саморозвитку. На відео - весняний вишкіл зі стрільб для членів Організації. Особливу увагу приділяємо навичкам з оборони, які краще мати і не застосовувати, аніж зустріти війну, сидячи з пивом на дивані. Хочеш миру - готуйся до війни! Вільні люди мають зброю! #Сокіл #ВГОСокіл #ВГО_Сокіл #СокілХарків #Сокіл_Харків #Харків #тренування #зброя #вишкіл
8
1