Posts

У Тернополі пройшов міжнародний турнір із футзалу «Кубок сонця», присвячений пам`яті полковника СБУ Руслана Муляра, який загинув під час виконання службового обов’язку на Луганщині у травні 2018 року.

Першість була організована під егідою Асоціації Футболу Тернопільщини та пройшла 19-20 лютого.

#SSU #СБУ #Ternopil #Тернопіль

У Тернополі відбулись меморіальні заходи з нагоди шостої річниці трагічних подій на Майдані Незалежності.

На площі Героїв Євромайдану під час віче-реквієм тернополяни вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та подвиг учасників Революції Гідності. До участі у віче долучилися і співробітники Тернопільського управління СБУ, які разом із громадою міста помолилися за душі загиблих Героїв та поклали квіти до підніжжя меморіалу Небесної Сотні.

Вічна пам'ять Героям, котрі віддали свої життя, відстоюючи демократичні цінності та європейське майбутнє України!

Videos
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними
35
НАСБУ
39
1
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби. Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до УСБУ в Тернопільській області за номером гарячої лінії (0352) 52-90-00 та на електронну поштову скриньку usbu_ter@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Номер гарячої лінії УСБУ: (0352) 52-90-00 #SSU , #СБУ, #Ternopil, #Тернопіль
19
1
Photos