Posts

У Тернополі СБУ затримано групу рекетирів

На Тернопільщині співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчим відділом ГУ Нацполіції, під процесуальним керівництвом прокуратури Тернопільської області викрили групу рекетирів, які вимагали у місцевого підприємця кошти.

Встановлено, що двоє чоловіків «вибивали» з підприємця 200 тисяч гривень нібито за його борги перед ними. У випадку відмови платити, зловмисники погрожували фізичною розправою та знищенням майна.

...

Правоохоронці затримали зловмисників на одній із вулиць обласного центру під час передачі частини обумовленої суми в розмірі 3500 доларів США. У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України їм готується повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

#SSU #СБУ #Ternopil #Тернопіль

See More
Image may contain: one or more people, tree and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, tree, hat and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, tree and outdoor
Image may contain: one or more people, shoes, car and outdoor

Вічна память Герою!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
48,276 Views
The Security Service of Ukraine

В цей день три роки тому загинув один з кращих контррозвідників України — полковник Олександр Хараберюш.

Справжній офіцер, доктор юридичних наук, кандидат у май...стри спорту з кікбоксингу. Для рідних він був люблячим батьком та чоловіком, для друзів — надійний друг та мудрий наставник.

Проте для ворогів настільки небезпечний противник, що єдиною можливістю його зупинити виявилося підступне вбивство.

31 березня 2017 року в центрі Маріуполя терористи підірвали його авто. В Олександра залишилися дружина та дві доньки.

Пам’ятаємо!

See More
Videos
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними
35
НАСБУ
39
1
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби. Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до УСБУ в Тернопільській області за номером гарячої лінії (0352) 52-90-00 та на електронну поштову скриньку usbu_ter@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Номер гарячої лінії УСБУ: (0352) 52-90-00 #SSU , #СБУ, #Ternopil, #Тернопіль
19
1