Posts

Сьогодні тернополяни вшанували пам'ять захисників України, які п’ять років тому віддали свої життя, відстоюючи зі зброєю у руках незалежність та територіальну цілісність Батьківщини в боях під Дебальцево.

До участі у меморіальних заходах долучились співробітники УСБУ в Тернопільській області, які схилили голови у молитві за полеглих Героїв та поклали квіти до стели «Воїнам, загиблим за волю України».

Вічна пам'ять і слава Героям!

Співробітники УСБУ в Тернопільській області долучилися до урочистостей з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Офіцери спецслужби взяли участь у мітингу-реквієм та поклали квіти до підніжжя пам’ятника полеглим воїнам-афганцям, віддавши шану співвітчизникам, котрі брали участь у військових конфліктах за межами України.

#SSU #СБУ #Ternopil #Тернопіль

Videos
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними
35
НАСБУ
39
1
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби. Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління. У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності просимо повідомити про це до УСБУ в Тернопільській області за номером гарячої лінії (0352) 52-90-00 та на електронну поштову скриньку usbu_ter@ssu.gov.ua. Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена. Номер гарячої лінії УСБУ: (0352) 52-90-00 #SSU , #СБУ, #Ternopil, #Тернопіль
19
1
Photos