Posts

14-річна дівчинка завагітніла від вітчима-ґвалтівника

14-річна дівчинка завагітніла від вітчима-ґвалтівника14-річна дівчинка завагітніла від вітчима-ґвалтівника
Батько багатодітної родини систематично ґвалтував свою 14-річну падчерку в селі Стеблівка Здолбунівського району. Його затримали поліцейські.
Про подію розповідається в спільноті Здолбунів.City.

...

«Дитина виросла в багатодітній родині і очевидно боялась зізнаватись про злочин. В наслідок насильницьких дій - дівча завагітніло», - йдеться в повідомленні.

У місцевій сільраді підтвердили цей факт і те, що це дійсно багатодітна сім’я. У відділі комунікації ГУ НП в Рівненській області відмовились надавати будь-які подробиці «в інтересах дитини і слідства».

Відомо, що вітчима затримали в порядку 208 статті Кримінального кодексу. Упродовж трьох днів йому оберуть запобіжний захід.

See More
Image may contain: plant

Уряд назвав чисельність населення України

Кабінет міністрів представив результати оцінки чисельності наявного населення України.
Уряд назвав чисельність населення України
Про це повідомили на прес-конференції, повідомляє РБК-Україна.

...

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет заявив, що чисельність населення України склала 37 млн 289 тисяч людей.

«На жаль ця цифра не включає людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019», — заявив він.

Нагадаємо, раніше відбувся пробний перепис населення. Це був підготовчий етап до проведення Всеукраїнського перепису населення 2020 року. Перепис був в частині Оболонського району Києва і в Пісківській ОТГ Бородянського району Київської області.

Крім того, міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет говорив, що уряд планує до кінця року провести електронний перепис населення. За його словами, це допоможе знизити витрати з запланованих 3,4 млрд гривень до 1,4 млрд гривень.

See More
Image may contain: one or more people, crowd and outdoor
Videos
Дубно колядує!
22
1
"Різдвяні піснеспіви" в м. Дубно
8
"РІЗДВЯНІ ПІСНЕСПІВИ" В М. ДУБНО
3