Posts
Pavlo Diba is with Євген Кобижський and Світлана Кобижська.

Доброго ранку Друзі!
У кожного є кілька історій, які він ніколи не забуде.
І у мене, вірніше у нас, у 911 є такі історії!
І ось одна з них, а чи смятися, чи сум...увати, вирішуйте самі: кілька років тому нас запросили знятися у кіно.
Не просто, скажімо, походити перед камерою у однострої, а прямо покататися вулицями столиці з артистами, що були переодягнуті у наш однострій на нашій патрульці. Тобто, наша патрулька була ігровим авто.
Це був фільм про бокс і, до речі, у ньому знімався наш славетний О.Усик ("Правило бою").
Так от, у той час наша Патрульна поліція лишень ставала на ноги і за недалекості певних командирів, які самозакохано не розуміли хто ми і які у нас цілі, занадто ревностно споглядала за всіма нашими діями...
Перед зйомкою, з нашої патрульки було демонтовано світлову балку, яка мала синьо-жовті додаткові сигнали (на які був документ, що така не є спецсигналом) і встановлено (на магнітах) справді спецсигнальну балку синього та червоного кольору - так було потрібно за сценарієм...! І ось, наше авто, з артистами, у супроводі автівок з камерами та і саме авто було обвішане камерами, мало проїхати вулицею столиці 250 метрів, щоб відзняти сюжет.
До речі, всі події були узгоджені на необхідному рівні!!!
І ось, всі розсілися по місцях, камера-мотор... і почали!
... Та їхати прийшлося не довго: за мить, зйомочний кортеж наздоганяє патрулька і пине всю процесію!
Офіцер, що підійшов, прямо дивлячись у наш бік, запитав: "А дозволи на спецсигнали, є!?" - на що йому почали розповідати що це, показувати всі узгоджувальні документи та ж і він не був сліпий - видно ж по всьому, що це кінопроцес...
Та кінцевим моментом став дзвінок поліцейського "кудись", де йому було надано команду: якщо це УСП (911), то протокол складай обов'яково!!!
Сміялися всі, окрім поліцейського, який мовчки зачинився у патрульці і складав належні папери!
До суду, що вирішував питання про санкції відповідно до ст. 122'5, ми навіть не ходили. Суддя прийняв рішення: винні, бо поліція виявила незаконне використання спецсигналів. По тому, отримавши на руки рішення, кіностудія тихо сплатила штраф у розмірі 8500 грн....
Ніби, як все, інцендент було вичерпано.
Про те, мені стало цікаво: а чи то були справжні спецсигнали, бо ж то кінореквізит - тобто, чи вписується той світловий пристрій у визначені параметри, що визначають належність тої світлової балки до спеціальних світлових пристроїв!?
Поїхав до кіностудії, розповів про свої сумніви, випросив ту мигалку на кілька днів і повіз її до спеціалізованої уповноваженої державної лабораторії, щоб її фахівці, визначили її статус!
І за кілька днів лабораторія держстандарту надала на паперові свій вердикт: даний світловий пристрій, за своїми параметрами, не може класифікуватися, як спеціальний світловий пристрій!!!
Маючи на руках цей документ, ми подаємо на апеляцію...
Про те, суддя Апеляційного суду не зважає на висновок уповноваженої державної установи і залишає вирок першої судової інстанції у силі...
Журба!
Та ми не звикли відступати - пишемо до Вищої ради правосуддя запит: ЧОМУ СУДДЯ НЕ ПРИЙНЯВ ДО УВАГИ ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ДЕРЖАВНИЙ ДОКУМЕНТ ПРИ ПРИЙНЯТТІ РІШЕННЯ!!!???
І ось, отримуємо відповідь: Вища Рада Правосуддя визнає некомпетентність Судді Апеляційного Суду і лишає його робочого місця!!!
Ось так, Друзі і вирішилася проблема, а цей фільм нам став нагадуванням, що за Правду потрібно боротися до кінця, як це і робили герої цього фільму!
За нагоди, подивіться кіно, непожалкуєте!!!

See More
Pavlo Diba added 95 new photos to the album: 14 жовтня 2019 р. Бровари, Київська область. by Sveta Nakazna and 8 others — at Бровари.

Сьогодні свято Покрови Пресвятої Богородиці Марії, День Захисників України та День Українського Козацтва.
За запрошенням нашого інспектора правозахисту Віктора ...Юрова ми приїхали до Броварів, де об 11 годині, у паркові "Перемога", розпочалися святкові заходи.
Друзі, шкода, що Вас там не було.., а я запрошував!
Вразило, що було дуже багато дітей, яким всі запропоновані експозиції, були до-душі!
Поруч нас, на локації, були команди пожежно-рятувальної служби м. Бровари з супер-автомобілем - каретою ШМД, авто патрульної поліції та бронетранспортер.
Повірте - діти шаленіли від можливості безпосереднього контакту зі справжньою технікою )))
Не помилюся, якщо скажу, що наше місце не пасло задніх: такої кількості людей, що мають бажання отримати знання з порятунку людей я давно не бачив!
За короткі п*ять годин елементи знань з надання невідкладної домедичної допомоги людині, яка знаходиться у невідкладному стані, отримало більше двохсот людей.
Було по справжньому суперово!
Щира подяка організаторам за якість підготоки свята та всім учасникам, які з душею попрацювали для людей і звичайно ж подяка фахівцям УСП (911) за фаховість, час та працю:
- Віктору Юрову;
- Ірині Коптіловій;
- Валентині Мартинюк;
- Василю Фролову;
- Миколі Єгорову;
- Світлані Наказній.
Бровари - чудове місто з чудовими, небайдужими людьми!

See More
Photos