Posts

Йдуть найкращі сини України...

Image may contain: 1 person
Українська Галицька Партія

Жахлива звістка застала нас зранку. Не стало Тараса Матвіїва

Вчора російські найманці вбили захисника з Жидачівщини, молодшого лейтенанта Тараса Матвіїва, котри...й до 2019 року був депутатом Жидачівської районної ради від Української Галицької Партії.

Тарасу було всього 31. Молодий офіцер, в якого все життя було попереду. Він захищав український народ від ворогів ще з часів Майдану - був учасником 3 сотні Самооборони. Після – добровольцем АТО та активним військовим волонтером.

«Тарас дуже просився на Схід, хоча і мав певні проблеми із здоров’ям. Ми переживали за нього, бо хлопець був темпераментним і безкомпромісним у захисті України. Ми знали, що він не зможе бути «у тіні». Завжди боровся. Завжди був у перших рядах. Це велика втрата для всієї України,» - говорить голова Львівського обласного осередку УГП Іван Щурко.

Щирі співчуття родині загиблого героя і всім, хто знав Тараса.

See More

Важлива інформація!

Image may contain: text
Заліщицька міська рада

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, пов'язаної із поширенням к...оронавірусної хвороби COVID-19, м.Заліщики повідомляє:
У місті Заліщики за добу зафіксовано 1 новий випадок захворювання на коронавірус . Контактні особи встановлюються. Рятувальники Заліщицького РВ Управління ДСНС України У Тернопільській Області провели дезінфекцію прибудинкової території де проживає нововиявлений хворий на COVID-19.
Станом на 15:00 10 липня у м. Заліщики 19 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 летальних, 16 пацієнтів одужали.
Багато хто вже думає, що небезпека минула, і починає тиснути руки, обійматися, нехтувати правилами особистої гігієни. Епідемія не завершилась, вона й досі триває, вона й досі кожного дня вбиває людей. Збільшення кількості хворих фіксується не тільки в Україні, а й по всьому світу.

Бережіть себе та будьте здорові.

See More
Videos
Друзі, зі святом Трійці вас!🙂🌿🌿🌿 Нехай у ваших оселях панує радість і Божа благодать! Нехай Дух Святий буде вашим натхненником і керівником! #свято #Трійця #вітання
28
Жінки йдуть владу!
107
8
Photos