Posts

Українська Галицька Партія послідовна в своїх прагненнях та діях. Ми завжди намагаємось кинути максимум зусиль на розвиток та підтримку малого бізнесу. Адже в ньому економічна основа розвитку громад.

Прийняті закони #1053-1 та #1073 значно погіршують умови ведення підприємницької діяльності.

Ми підтримуємо акцію під стінами офісу президента, яку організовує Вільна профспілка підприємців України, та закликаємо долучитися до проведення даного заходу.

...

Вето президента - єдиний шлях до повернення законів в парламент, який дасть можливість внести правки з урахуванням інтересів малого бізнесу. Тотальна фіскалізація це не найкращий шлях для розвитку підприємництва, але і вона може бути з людським обличчям, якщо адекватні думки ФОПів та висновки експертів візьмуть до уваги.

Нас мають почути!

Початок 23.09.19 в 11:00 на Банковій.
#позиція #подія #завето #УГП

See More

НУ А В НАС Є БРЕНД "ЗАЛІЩИЦЬКІ ПОМІДОРИ"🙂💪

Ми разом з колегами із Української Галицької Партії організували тренінг по стартегії розвитку громади. Бо ж скоро другий етап адмінреформи і тут будемо мати ОТГ.

І зараз робимо SWOT, обговорюємо наші сильні і слабкі сторони. Ну що я вам скажу, сильних поки що більше🙂

... See More
Image may contain: 7 people, people sitting
Recommended by 10 people
Сильна,рішуча,вольва.
Така людина потрібна нам і нашій країні.
ФБ запитав мене, чи я рекомендую Аллу Квач? Так - рекомендую - як принципову, чесну людину, як хорош...ого організатора і як надійного друга. See More
патріотизм, прагнення змінити Україну
Videos
Друзі, зі святом Трійці вас!🙂🌿🌿🌿 Нехай у ваших оселях панує радість і Божа благодать! Нехай Дух Святий буде вашим натхненником і керівником! #свято #Трійця #вітання
28
Вітаю заліщан із Днем міста! 🙂
83
2
Photos