Recommended by 12 people
У жодному разі не рекомендую цю передачу. Садовий перетворив канал у зливний бачок, а журналістів на повій.
поки не рекомендую, але хочу внедриться
'поки не рекомендую, але хочу внедриться'
Почему существуют преступные группы и никто их не останавливает?* Кражи, мошеннические действия, н...ападения, угрозы, слежка за мной - это все есть в законе, преступников покрывают,. А что делают правоохранительные органы? А что делает власть? Кто создал преступную группу, которая занимается присвоением чужого движимого и недвижимого имущества? Верните наше имущество! Верните наши документы! See More
Posts

Від них потерпають від берегів Чорного моря і до чорноземів Поділля, вони надають нечувані знижки і ніколи не здають своїх! Тільки от роблять це з майном пересічних українців, яке фактично продають за копійки. Наш агент Ilya Lukash знайшов три вражаючі історії про рейдерів (розбійників) під дахом Мінюсту, тож дізнайтеся про нову корупційну схему прямо зараз.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close

Рік тому кілька приватних компаній дуже агресивно домоглися отримання ліцензій на видобування торфу в Житомирській області. Думаєте, вони збиралися добувати торф? Аж ніяк - родовища стоять покинуті. Але для чого це все було потрібно? Загадкова історія, неочікувана розгадка, а також: десять мільярдів доларів під ногами у звичайних житомирських селян, просто зараз у ЦРУ розкаже В'ячеслав Касім (Vyacheslav Kasim)

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by ЦРУ
21,964 Views
Photos