Posts

Як полковник поліції Володимир Нідзельський віджимає бізнес

Підкинута зброя, обшуки, кримінальні справи та втручання в бізнес. Так Володимир Нідзельський, який нині займає пост голови Управління захисту економіки в Київській області, намагається залякати власників піщаного бізнесу. Підприємці впевнені, що такі дії - намагання віджати у них піщаний кар'єр. Завдяки цьому, держава вже переплатить 124 мільйони гривень.

https://youtu.be/Jz_O0_4qYcc...
.
.
.
#володимирнідзельський #вибори #кандидати #нацполіція

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
111 КАНАЛ premiered a video.
July 1

Як полковник полції Володимир Нідзельський віджимає бізнес

Підкинута зброя, обшуки, кримінальні справи та втручання в бізнес. Так Володимир Нідзельський, який нині займає пост голови Управлення захисту економіки в Київській області, намагається залякати власників піщаного бізнесу. Підприємці впевнені, що такі дії - намагання віджати у них піщаний кар'єр. Завдяки цьому, держава вже переплатить 124 мільйони гривень.

This premiere video has ended.
July 1 at 10:00 AM
Як полковник поліції Володимир Нідзельський віджимає бізнес
This video is now available to watch
Recommended by 20 people
коли правда важливіша за гроші
Брехунці. Інформація перекручена.
Нам дійсно не вистачає правди. Інформаційна війна не менш страшна ніж збройна. Бажаю вам залишатись ...чесними до кінця. See More
Videos
"Народний фронт" вирішив вийти із коаліції На засіданні фракції НФ одноголосно підтримав пропозицію вийти з коаліції. На думку депутатів НФ це не стане привідом для розпуску Парламенту. Але стане, коли спікер Верховної Ради заявить про це. Отже все, що нас теперь відділяє від дострокових виборів в Пардамент - це воля ноовобраного і Андрія Парубія.
14
2
#ВійськовийVLOG: ІЛ-76 та підриви на військових складах: історія генералів Назаренко та Шевцова
79
4
Із королеви ночі в королеви політики
191
60