Videos
Військовий: Де ти воював і за що в тебе нагороди ? Барна: Ви хочете мою позицію знати ? Йдіть у штаб. Барна отримав свої нагороди за те що постійно лизав дупу Пороху
106
16
Мінськ сьогодні
39
10
Першокласниця з Трускавця зробила цей день :)
37
2
Photos
Posts
Image may contain: 1 person, text
Юрій Левченко
6 hrs

Іх там нєт

Заступник голови української делегації в так званій "Тристоронній контактній групі" в Мінську Вітольд Фокін заявив, що не бачить жодного підтверджен...ня того, що на Донбасі ведеться війна між Україною та Росією.

Фокін: "Щодо війни. Я не політик. Зробити якесь визначення цього я не можу. Бо жодного підтвердження того, що там ведеться війна між Україною та Росією, поки що я не бачу".

Він не змінив своєї думки й досі вважає, що на окупованому Донбасі потрібно провести вибори, оголосити загальну амністію...

Просто вдумайтеся, які ж перемовини з росіянами може вести заступник ТКГ Фокін, коли "війни з ними в нас немає"?

І слід розуміти, що позиція Фокіна – це позиція «Андрюші», який його й призначив на цю посаду.

А хто забув, як керівник Офісу Президента Єрмак разом зі своєю давньою подругою Машою Фокіною призначали її дідуся на посаду заступника голови української делегації в так званій "Тристоронній контактній групі", перейдіть за посиланням:
https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1948891178575616

#лицемірство_Зе #гетьЄрмака #команда_Левченка Народовладдя

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
4,657 Views
Юрій Левченко
6 hrs

Ви будете складати мандат?

Юрченко: "Ні в якому разі, мене обрали люди, дали мені обов'язки, я маю ці обов'язки виконувати. І тим більше, ви бачите, що моя діял...ьність, мабуть, комусь заважає, і ми будемо далі боротися."

В одному він правий - його діяльнісь заважає українському народу, а боротися він і далі буде за збагачення своє власне й правлячої олігархії.

Нагадаю, що перед минулими виборами «слуги» відверто збрехали, обіцяючи українцям, що прийшовши до влади вони будуть запроваджувати законодавство щодо народовладдя, зокрема ухвалять Закон, який дозволятиме виборцям легко відкликати свого депутата. Так само вони обіцяли скасувати заставу для корупціонерів.

P. S. Наша команда - партія Народовладдя - виступає за те, аби громадяни мали можливість максимально безперешкодно відкликати своїх депутатів - як місцевих, так і Верховної Ради, що так обіцяли «слуги», але банально збрехали.
Тому, якщо хочете, щоб в Україні нарешті була саме така влада, то долучайтеся, заповнюйте анкету. https://narodovladdia.com/join

Також звертаємо вашу увагу на те, що ми абсолютно незалежні від будь-яких олігархічних кіл і не маємо жодних корупційних надходжень - саме це дозволяє нам говорити абсолютно відверто про все, що відбувається в Україні, тому, якщо у вас буде можливість підтримати нас фінансово, завітайте, будь ласка, на цю сторінку: https://narodovladdia.com/donate Будь-яка, навіть найменша, сума пожертви від звичайних українців має для нас величезне значення!

#лицемірство_Зе #геть_олігархію #команда_Левченка #Народовладдя

See More