Posts

Висловлюємо щирі співчуття

Колектив прокуратури Тернопільської області висловлює щирі співчуття сім’ї та родині нашого співробітника - Михайла Карпця, який загинув сьогодні, 25.02.2020, у ДТП. Розділяємо разом з Вами біль втрати. Нехай світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Сумуємо. Пам’ятаємо.

Колектив прокуратури Тернопільської області

У прокуратурі Тернопільської області обрали трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів

У прокуратурі Тернопільської області 21 лютого 2020 року відбулися збори прокурорів, на яких обрано трьох делегатів на всеукраїнську конференцію прокурорів.
Працівники апарату прокуратури області обрали шляхом таємного голосування трьох із шести запропонованих кандидатів. Отож, Тернопільщину у складі делегації представлятимуть прокурор Тернопільської області Петро Бойко, заступ...ник прокурора області Михайло Савка, начальник управління нагляду у кримінальному провадженні Віталій Стадник.
Окрім делегатів з регіональної прокуратури у всеукраїнській конференції візьмуть участь ще 8 делегатів з Тернопільської області, по 2 від кожної місцевої прокуратури.

Довідково: Рішенням Ради прокурорів України від 10 лютого 2020 року на 27 березня скликано позачергову всеукраїнську конференцію прокурорів.
Цим же рішенням схвалено попередній перелік питань, що будуть виноситися на обговорення конференції, зокрема обрання члена Вищої ради правосуддя та інші.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

See More
Videos
На Тернопільщині залишиться тільки чотири прокуратури
1
2
Спільна нарада у прокуратурі Тернопільської області 05.09.2019
4
Спільна нарада у прокуратурі керівників правоохоронних органів
4
1
Photos