Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Козуб Гаррі

Майже дві доби провели на свіжому повітрі бійці 12-го терзагону та юні добровольці Української Добровольчої Армії. Екстрім, але маса позитивних вражень та задов...олення від навчального процесу і спілкування). Спочатку була теорія, а потім будівництво фронтового бліндажу, далі- вогнева підготовка та стрільба з вогнепальної зброї. Всі отримали масу задоволення. Молодь має непереборне бажання продовжувати виїзди на навчання, наближені до бойових умов. Особлива подяка капітану Сергей Сластенов​ , Валерій Андрійченко​ та начальнику штабу 12-го терзагону УДА Richard King​ . #уда #виховання #сокіл

See More
No photo description available.
Image may contain: 2 people, people standing and outdoor
Image may contain: one or more people, people standing, tree, outdoor and nature
Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії

З нагоди святкування Дня Збройних Сил України, до 8-й батальйону УДА і Добровольчого батальйону ОУН завітав з привітаннями Голова Мангушської Районної адміністр...ації Володимир Топузов.
Місцеві громади перебувають у безпосередньому епіцентрі цієї війни і кому, як не їм, знати, який подвиг, величезний вклад зробили добровольці у боротьбі за свободу. У ці тяжкі часи невизначеності, сумнівів, в умовах гібридної війни РФ проти України, постійних інформаційних атак і провокаційних впливів, взаємодія влади, громадянського суспільства, армії та добровольчих підрозділів відіграє ключову роль у збереженні стабільності та мирного життя у цьому регіоні. Тільки разом ми побудуємо велику і сильну країну!
Разом — ми сила!
Слава Україні!
____________________

See More
Photos