Posts

НАГАДУЄМО, що реєстрація на парламентські слухання щодо безпеки журналістів триває

Національна спілка журналістів розпочала реєстрацію на парламентські слухання щодо безпеки журналістів

Національна спілка журналістів України, за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова, запрошує представників ЗМІ до участі у парламентських слуханнях на тему: «Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення».

...

Парламентські слухання розпочнуться о 12 год. 00 хв. 6 листопада 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 5 (зал засідань Верховної Ради України).

Взяти участь у заході можуть бажаючі з будь-якого куточка України. Єдиною умовою є обов’язкова попередня реєстрація.

Зареєструватися можна заповнивши форму анкети до 28 жовтня 2019 року.

Анкета - https://docs.google.com/…/1FAIpQLScwvEnHo1RJuJU8PU…/viewform

Звертаємо вашу увагу, що компенсація проїзду та проживання не передбачена!

See More
No photo description available.

Журналіст Станіслав Асєєв своє 30-річчя зустрічає сьогодні. Автор чесних і влучних публікацій на сайті Радіо Свобода (програма Донбас.Реалії), він понад два роки перебуває в полоні в Донецьку - там, куди неможливо передати листа чи бодай якусь звістку від колег.

Напередодні дня народження Стаса активісти Національної спілки журналістів України та інші колеги взяли участь в акції солідарності - написали короткі побажання полоненому журналісту. За лічені хвилини на аркушах і...з портретом Асєєва з'явилися десятки побажань.

"Друже, тримайся! Україна з тобою!", "Міцного здоров'я, витримки, свободи!", "Тримайся, синку!", "Наступний день народження - в Україні!" - такі побажання написали колеги.

Як це було - дивіться в сюжеті телеканалу "Центральний".

https://www.youtube.com/watch?v=hJIQuf6_Smw&feature=youtu.be

Фото Михайла Армана.

See More
No photo description available.
Recommended by 7 people
Останнім часом в різних колах і різних країнах ведеться дискусія про те що таке справжня журналістик...а.
На мій погляд, журналістика - це діяльність, спрямована на об'єктивне висвітлення в засобах масової інформації подій і фактів в різних сферах життя - і все! Все інше від лукавого!!!

Отже Здоров'я і Удачі вам Друзі мої Журналісти!!! :-)
See More
Національна спілка журналістів України - це найбільша творча спілка країни ! Ми маємо сьогодні почат...ок дискусії щодо якості журналістської освіти та професійних стандартів See More
Photos