Posts
Дмитро Поворотний is with Olexandr Chyzh.

#КультПроСвіт. Випуск #12

Гість програми пан Юрій Якуба, небайдужа людина, правник, волонтер, громадський діяч, меценат.
Говоримо про те, як активна життєва по...зиція може стати рушиєм багатьох цікавих і важливих ініціатив; про минуле, сучасність і мріємо про майбутнє, яке ми створюємо самі.

Спільний проект D1 CHANNEL та Дніпровська єпархія Православної Церкви України/
Це інтерв'ю з різними людьми про віру, історію, культуру.

Частина 1:https://youtu.be/Wejh5I-CB6U

Частина 2:https://youtu.be/-9W1qR2Nhgg

See More

Про поточний політичний момент...
Друзі які вже мали натхнення ознайомитись з концепцією мрії про Народний Гетьманат вже знають , що в ній нема місця партійній системі й Верховна Рада формується зовсім інакшим чином ніж в нинішній псевдо демократичній державі.
Попри це учасники нашого руху розуміють відмінність майбутнього устрою нашоі країни , від тієї політичної системи і ситуації , котра існує нині. Тут і зараз ...
Наш рух до втілення у життя майбутнього пролягає ...через активну діяльність в політичному та соціальному житті України вже сьогодні , щоденно в повній адекватності до чинних обставин.
Тому маємо висловити свою позицію, щодо дострокових виборів до Верховної Ради України 21.07.2019 року.
Консолідованою думкою учасників нашого руху є підтримка на цих виборах партії Європейська Солідарність.
Ми переконані, що тільки ця партія насправді здатна захистити базові національні інтереси українців .
Тільки ця партія і особовий склад її кандидатів до ВР чітко ставлять своєю задачею перемогу над Московією , та вже раніше доводили , що вони в минулому мали конкретні успіхи на шляху до цієї амбітної мети ...
Всі інші партії та кандидати, що рвуться до українського парламенту або промосковського спрямування, або відверті делітанти керовані жагою до безкарного грабування бюджетних коштів нашої країни .
Особливо підступно небезпечними партіями ми вважаємо ті , котрі паразитують на славі українських націоналістів минулого століття . Саме вони розвинутись і постали за часів Януковича, а значить в часи скритої колонізації України . Їм було дозволено вільну діяльність оскільки на їх фоні, п’ята колона, мала виглядати значно більш респектабельно і привабливіше для пересічного виборця. Нещодавно, в США під час суду над Манафортом, котрий був політтехнологом Януковича та партії Регіонів, він зізнався , що це саме він радив своїм клієнтам, створити в Україні контрольовані екстремістські політичні сили , щоб розділити народ і боротьба проти них була легкою і комфортною....Крім, цього достатньо переглянути на наслідки перебування у владі , так званих «націоналістів», щоб переконатись в їх цілковитій тотожності з корупціонерами з інших партій. Вони перетворили українську мову і вишиванки, на своєрідний камуфляж їх справжньої антинародної та антидержавної суті.
Українські виборці вже відчувають оману яку розвіюють, ці «націоналісти» і тому все менше і менше віддають їм свій голос на виборах, але все-таки частина патріотичного електорату йде за цими зрадниками й тим самим фактично допомагає промосковським політичним силам гальмувати наш поступи вперед до справедливої суверенної України.
В зв’язку з цим наш рух за Народний Гетьманат закликає всіх патріотів нашої держави і нашої нації згуртуватись довкола партії Європейська Солідарність .

See More
Image may contain: 1 person, text that says '@MartirosianArth miй reTbmaH!'
Photos