Posts
Image may contain: 2 people, people smiling, indoor
Геннадій Бутенко is with Юрій Якуба and Arislav Pasternak.

Дуже важливий пост. Я впевнений, що небагато хто з вас знає як з'явився гімн нової української армії «Зродились ми великої години» та людину якій належить ідея ...його створення.
Ще у 2014 році Юрій Якуба поставив собі за мету створити марш нової армії України. Дід Юрія Іван служив в Українській Галицькій армії й був знайомий з автором Гімну Українських націоналістів Олесем Бабієм, тож слова гімну Юрій знав з дитинства. Саме його він взяв за основу, замінив деякі слова в тексті й ми отримали цей гімн, який вже напам'ять знає кожен патріот. Потім цей текст він передав Олегу Скрипці під час фронтових концертів і тої написав музику.
Ви не розумієте, які палки в колеса ставили деякі працівники Міноборони, щоб цей гімн не відбувся. Але Юра з Аріславом Пастернаком все ж таки його продавили і наразі ми маємо Марш української армії. Ну а я пишаюсь тим, що така людина як Юра мій добрий товариш, та тим, що цей гімн зародився в Дніпрі, в місті, яке стало форпостом України.
Прошу репост, про таку людину повинен знати кожен патріот України.

See More
Дмитро Поворотний is with Olexandr Chyzh.

#КультПроСвіт. Випуск #12

Гість програми пан Юрій Якуба, небайдужа людина, правник, волонтер, громадський діяч, меценат.
Говоримо про те, як активна життєва по...зиція може стати рушиєм багатьох цікавих і важливих ініціатив; про минуле, сучасність і мріємо про майбутнє, яке ми створюємо самі.

Спільний проект D1 CHANNEL та Дніпровська єпархія Православної Церкви України/
Це інтерв'ю з різними людьми про віру, історію, культуру.

Частина 1:https://youtu.be/Wejh5I-CB6U

Частина 2:https://youtu.be/-9W1qR2Nhgg

See More
Photos