Posts
Image may contain: 2 people
Павло Кириленко
16 hrs

Всупереч прагненням Сороса і Путіна — у Польщі знову переміг правий президент Дуда

Очевидною річчю є те, що інтереси Путіна і Сороса дуже часто збігаються, прот...е в українському інформаційному просторі нав’язується думка про повний між ними антагонізм. Пропаганда цієї ідеологеми зводиться до формули – якщо в РФ недозволена пропаганда ЛГБТ, то в Україні ми маємо її якнайшвидше зробити загальнодержавною.

Як бачимо, на прикладі Польщі ці міфи легко спростовуються. Право-консервативна влада у Польщі, що представлена партією «Право і Справедливість» та президентом Анджеєм Дудою є кісткою посеред горла для влади РФ, Брюссельської євробюрократії та транснаціональних спекулятивних структур, які сьогодні чітко асоціюються з Соросом і демократичною партією США.

Парадокс ще і полягає у тому, що давній жорсткий антипод «ПіС» у Польщі — ліберальна партія «Громадянська Платформа» — весь час свого існування відрізнялася поміркованою політикою щодо Кремля і послідовною євроінтеграційною позицією з безапеляційним прийняттям таких її негативних проявів, як мультикультуралізм, ЛГБТ-пропаганда, плазування перед транснаціональним, спекулятивним капіталом на шкоду власної промисловості та виробництву. Цікавим фактом також є те, що «Громадянська Платформа», на практиці приховано підіграючи Кремлю і просуваючи аморальні псевдоєвропейські цінності, постійно намагається загравати з консервативним виборцем Польщі. Це чітко засвідчує безпринципність цієї сили і її залежність від іноземних структур. В Україні подібна політика чітко прослідковується у партії «Європейська Солідарність» колишнього президента Порошенка. Про його підконтрольність демократичній партії США і євробюрократії в особі Меркель, а також про договорняки з Путіним відомо вже доволі багато.

«Право і Справедливість» же навпаки завжди мала жорстку безапеляційну політику щодо Кремля і в той же час чітко стояла на захисті національних інтересів всупереч вимог і ультиматумів брюссельської євробюрократії, сповідує здоровий євроскептицизм, щодо тотального просування антиприродних цінностей.

На сьогоднішній день президент Польщі Дуда є нашим найвпливовішим союзником у Європі в протистоянні з Москвою, і той факт, що саме його підтримує лідер США Дональд Трамп руйнує ще один міф про Трампа як «друга Путіна». А це означає, що в Україні також є вибір і нам не потрібно обирати між Путіним та «Соросом», а можна просто йти своїм шляхом у союзі з послідовними захисниками здорового глузду та національних цінностей — Трампом і Дудою.

Більше тут: https://t.me/kyrylenko_pavlo

See More
Image may contain: 5 people, text that says 'батя, ми стараемся зробили IX разом:)'
Олег Тягнибок

Після нічного земельного злодійства і «найвеличніша в усьому світі» влада, і «патріотична опозиція» силкуються відмитися від ганьби. Неозброєним оком видно: їм ...таки підгорає — усвідомлюють, що скоїли злочин. Тому і запускають ботоферми на повну потужність. З’являються ТИСЯЧІ однакових коментарів усього із трьома «геніальними» тезами:

1. «У закон внесли зміни — там вже нема такого дерибану, як був спочатку! Це — перемога!!!»

2. «Закон вимагав МВФ, щоб дати транш. Не буде траншу — буде дефолт, буде долар по 100, ми всі помрем! То що нам було робити? Мусили голосувати!»

3. «Свобода» проти ринку землі? І ОПЗЖ проти! Значить, закон хороший, а «Свобода» — разом із ними! Запроданці!»

Не маю ні часу, ні бажання відповідати на кожен окремо. Тому пишу отут раз і для всіх:

1. Закон ідеальний? Прекрасно! Виносьте на референдум — усі питання відразу відпадуть. Ви, нагадаю, обіцяли це ще на виборах. Але не зробили. І переконаний: ніколи не зробите. Бо просто брешете. Боїтеся думки народу — «єдиного джерела влади» (Конституція України)?

2. Заходите на сайт МВФ і читаєте: єдине, що від вас вимагають — не віддавати ПриватБанк Коломойському. Все. «Ринок землі» — то ПРОПОЗИЦІЯ влади України. А щоб долар не був по 100 — деолігархізацію проведіть. Це ви теж усі обіцяли. Відповідні законопроекти є вже давно — Антиолігархічний пакет докорінних перетворень (Google вам у поміч).

3. «Слуга народу», «Європейська солідарність» і «Голос» — «за» ринок землі? «Партія регіонів» на чолі з Януковичем також була «за»! Виконуєте заповіти Януковича? Живіть тепер з цим.

Наполегливо раджу вчитатись і повертатись туди, звідки взялися. «Патронам» можете передати: ні ці, ні жодні інші слізні пояснення чи виправдання вже не спрацюють. Що хотіли — зробили. Тепер будете відповідати. І не у мене в «Фейсбуці» — суспільству.

PS: Не витрачайте гроші на ботів — усі все одно підуть в бан. Маєте зайві — віддайте в лікарні, може, хоч якусь частку гріхів так спокутуєте.

See More
Photos