Posts

Мешканці села Колонтаїв Краснокутського району Харківщини уже декілька днів насолоджуються комфортом обслуговування у новозбудованій амбулаторії. Задоволення від роботи у сучасному приміщенні з новим обладнанням отримують і медпрацівники.

В амбулаторії є кабінети лікаря, для щеплень, стоматологічний кабінет. Для потреб амбулаторії придбані меблі, устаткування та обладнання: глюкометр, вимірювач артеріального тиску, електрокардіограф, світильник операційний, пульсоксиметр та і...н. - загалом 27 позицій. Забезпечено амбулаторію і службовим транспортом.

Є у медзакладі і житло для лікаря - дві спальні, кухня-студія, ванна кімната та санвузол. Місцева влада вирішила надати сімейному лікарю присадибну ділянку для ведення підсобного господарства.

Петро Порошенко Сергій Березенко Геннадій Зубко Lev Partskhaladze

#ДоступнаМедицина #ІніціативаПрезидента #доступна_медицина

See More

У Рівненській області уже працює 13-та новозбудована амбулаторія - у с. Бармаки будуть обслуговуватись понад 1300 жителів, із яких більше 200 дітей. На фотопорівнянні можете побачити яким раніше був ФАП і якими нині є сучасні комфортні умови і для медиків, і для пацієнтів.

Петро Порошенко Сергій Березенко Геннадій Зубко Lev Partskhaladze

#ДоступнаМедицина #ІніціативаПрезидента #доступна_медицина

Videos
Дивіться #наживо: тренінг «Школа сімейного лікаря» частина #4
263
Дивіться #наживо: тренінг «Школа сімейного лікаря»
205
"Доступна медицина"
71
3