Posts
Іван Лещишин is with Roman Tebinka and 3 others.

Учора, 06 липня 2020 року впорядкували символічну могилу Борцям за Волю України на вулиці Садибній - Старий Сихів, а можливо і не символічну. Адже кожен квадрат...ний метр нашої Богом даної землі окроплений кров'ю Героїв які віддали своє життя за Волю України. А це починаючи від княжої та козацької доби, Січових Стрільців, вояків УНР і УПА, Небесної Сотні і Героїв українсько-московської війни.
Довідка: Українсько-польські бої 1918-го року відбувались і на Сихові. Зранку, 27 грудня, 1918 року розпочався наступ. Південні групи УГА зайняли Сихів, а загони Українських Січових Стрільців-Зубру і дійшли до Козельник та Персенківки. Зі сходу українські війська майже увійшли на Личаківське передмістя, а з півночі–прорвалися до Замарстинова, Збоїщ і Жовківського передмістя. Через те, що прийшла підмога полякам, ситуація кардинально змінилася. Наступ українських військ був зупинений.
Збереглося фото зі станції Сихів Панцирне авто з дивізіону УСС.
Через сильні і тривалі дощі могила заросла травою, напис потемнів, фарба на хресті вигоріла на сонці, тому сихівські Свободівці і небайдужі мешканці вирішили впорядкувати це місце. Почистили залишки старої фарби на хресті, покосили і приблали траву, відновили напис на таблиці та пофарбували огорожу і хрест, адже хрест - є символом вічного життя і того, що герої не вмирають.
#СИХІВ #ЛЬВІВ

See More
Image may contain: tree, plant, grass, outdoor and nature
Image may contain: tree, sky, grass, outdoor and nature
Image may contain: tree, outdoor and nature
Image may contain: house and outdoor
Dmytro Chunys is with Галина Гладяк.

Приємно коли депутатські запити дієві!Дорога до Храму Собору Івана Хрестителя та СЗШ 72 стала кращою !Робимо Сихів затишнішим!

Videos
Об'єднані націоналісти на "Свободі слова"
6
1