Posts

Під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Бейка відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації.

У роботі комісії прийняли участь члени комісії, спеціалісти районної державної лікарні ветмедицини, представники органів місцевого самоврядування, поліції, Бучацького РВ Управління ДСНС України, районної організації УТМР.

На порядок денний засідання виносилося питання епізоотичної ситуації в районі та Укра...

Continue Reading

Шановні краяни!

29 січня Україна відзначає славетну і водночас скорботну дату в своїй історії – День пам’яті Героїв Крут. Подвиг студентів, котрі цього дня 1918 року пішли на вірну смерть, ставши на захист Батьківщини біля села Крути, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.
І якщо ще донедавна спогад про них і вшанування їхньої пам’яті було для нас даниною історії, то сьогодні битва під Крутами – непересічна історична подія, приклад для суча...сного покоління, яке відстоює незалежність Української держави на Сході нашої країни.
Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.
Щиро віримо: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою!
Вічна шана Героям!
Слава Україні!

З повагою
Перший заступник голови райдержадміністрації Богдан БЕЙКО

See More
Image may contain: one or more people and text
Videos
Спільна святкова коляда духовенства та влади району
205
3
У райдержадміністрації лунала дзвінка коляда
100
Спільне виконання духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний»
70
Photos