Posts

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем дошкілля!
Щасливе та радісне дитинство наших дітей залежить від мудрості вихователя, його терпіння, професійності. Дитячий садок для малюків не дарма вважають першою школою життя. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі,... величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи.
Щиро вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Впевнена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий!
Зичу вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою
Голова районної державної адміністрації Олена КРАВЧУК

See More
Image may contain: text

Бучацькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – 25 років!
Сучасне життя неможливо уявити без соціальної допомоги, адже її потребує велика кількість сімей, дітей та осіб, які потрапили у складні життєві обставини. У нашому районі вирішенням таких проблемних питань займаються спеціалісти Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Починалося все з 1995 року, тоді в районі було організовано соціальну службу для молоді, яку...

Continue Reading
Videos
У райдержадміністрації лунала дзвінка коляда
98
Спільне виконання духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний»
69
Спільна святкова коляда духовенства та влади району
72
Photos