Posts

КУРІННЯ В ЛІЖКУ ПРИЗВОДИТЬ ДО ФАТАЛЬНИХ НАСЛІДКІВ!

Про небезпеку куріння в ліжку писано-переписано, але щоразу маємо нові жертви… За статистикою, куріння в ліжку часто призводить до пожеж. І, переважно, такі випадки закінчуються фатально.

Найчастіше люди курять в ліжку в нетверезому стані. Запалюючи цигарку та лягаючи відпочити вони не усвідомлюють всієї небезпеки такого вчинку. Адже засинаючи, людина не відчуває, як недопалок випадає з рук. Час тління запаленої цигарки склад...ає від 4 до 10 хвилин, а температура може сягати до 900 градусів. Цього достатньо, щоб загорілися предмети, на які може потрапити недопалок: запалена цигарка, що потрапляє на постільну білизну призводить до її тління, яке невдовзі переростає в горіння.

При тлінні будь-яких матеріалів утворюється окис вуглецю. Якщо в приміщенні незадовільний повітрообмін – відбувається неповне загорання вуглецю. Це призводить до утворення чадного газу, який є небезпечним для життя людини.

Під час пожеж спричинених курінням в ліжку більшість людей гине саме через отруєння чадним газом.

На жаль, така ситуація повторюється із року в рік: куріння в ліжку залишається однією з основних причин загибелі людей на пожежах. Любителів відпочити в ліжку із цигаркою не зупиняють ні фатальні наслідки таких пожеж, ні жодні застереження.

Борщівський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає мешканців краю, бути обережними у поводженні з відкритим вогнем. Нехтування елементарними правилами безпеки часто обходиться дорогою ціною, а запобігти виникненню пожежі легше, ніж потім ліквідувати її наслідки.

#ДСНС_України #Віктор_Маслей #Управління_ДСНС_України_у_Тернопільській_області #Тернопільська_обласна_державна_адміністрація
#Борщівська_міська_рада
#Борщівська_районна_державна_адміністрація

See More
Image may contain: fire

11 листопада працівники Борщівського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області провели інструктаж з питань пожежної та техногенної безпеки для працівників МП "Затишок".

Фахівці ДСНС нагадали про обов’язки та дії працівників у разі виникнення пожежі та наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки на об’єктах готельного бізнесу.

Особливу увагу персоналу рятувальники приділили правилам користування первинним засобом пожежогасіння - вогнегасником та... розповіли про те, як швидко провести евакуацію відвідувачів та персоналу.

See More
Videos
29.12.2018 с . Пилипче
7
Завдяки зусиллям рятувальників 01.06.2019 року вдалося витягнути з кювету фуру "DAF" що транспортувала газ "пропан-бутан". Ліквідація даного ДТП тривала 6 днів.
29
1
29.12.2018
12
2