Posts

Сьогодні на базі гуртожитку №1,що знаходиться за адресою м. Борщів, вул. Шевченка, 2 було проведено гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом 8 ДПРЧ Управління ДСНС України у Тернопільській області.
У ході проведення навчань рятувальниками було проведено евакуацію жильців з гуртожитку,відпрацьовано дії при гасінні умовної пожежі на другому та третьому поверсі гуртожитку,а також рятування восьми потерпілих.
Рятувальники Борщівського РВ наголошують, що проведенн...я таких навчань є надзвичайно важливим елементом формування високого рівня пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей.

Після проведення практичної частини навчань, мешканцям та працівникам гуртожитку розповіли як поводити себе у випадку виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

#ДСНС_України #Віктор_Маслей #Управління_ДСНС_України_у_Тернопільській_області #Тернопільська_обласна_державна_адміністрація
#Борщівська_міська_рада
#Борщівська_районна_державна_адміністрація

See More

Сьогодні мороз, а завтра вже плюсова температура. Водойми тільки-но покриються кригою, як теплішає і лід починає танути.
Саме тому Борщівський РВ попереджає про необхідність утриматись від виходу на тонкий лід,який за такої погоди і не міг бути достатньо міцним.Все ж,якщо провалились під лід пам'ятайте правила,які допоможуть зберегти життя:
Широко розкиньте руки по крайкам льодового пролому та утримуйтеся від занурення з головою.
Намагайтеся не обламувати крайку льоду, без рі...зких рухів вибирайтеся на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Головне - пристосовувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори.
Вибравшись із льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть в той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Незважаючи на те, що вогкість і холод штовхають вас побігти і зігрітися, будьте обережні до самого берега, а там не зупиняйтеся, поки не опинитеся в теплі.
Якщо на ваших очах на льоду провалилася людина, негайно сповістіть, що йдете на допомогу. Підкладіть під себе лижі, дошку, фанеру (це збільшить площу опори) і повзіть на них. Наближайтесь до ополонки тільки повзком, широко розкидаючи при цьому руки. До самого краю ополонки не підповзайте, інакше у воді опиняться вже двоє. Ремені, шарфи, дошка, жердина, санки або лижі допоможуть врятувати людину. Кидати пов'язані ремені, шарфи або дошки треба за 3-4 метра.
Якщо ви не один, тоді узявши один одного за ноги, лягайте на лід ланцюжком і рухайтеся до пролому. Дійте рішуче і швидко - постраждалий швидко мерзне в крижаній воді, мокрий одяг тягне його донизу.
Подавши постраждалому підручний засіб порятунку, витягайте його на лід і повзіть з небезпечної зони. Потім укрийте його від вітру і якнайшвидше доставте в тепле місце, розітріть, переодягніть в сухий одяг і напоїть чаєм.
Рятувальники попереджають що нехтування правилами поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час може призвести до небажаних наслідків.

See More
Image may contain: one or more people, dog, ocean, sky, outdoor, nature and water
Videos
29.12.2018 с . Пилипче
7
Завдяки зусиллям рятувальників 01.06.2019 року вдалося витягнути з кювету фуру "DAF" що транспортувала газ "пропан-бутан". Ліквідація даного ДТП тривала 6 днів.
28
1
Рятувальники Борщівщини підтримали челендж американських пожежних
40