Posts

Чому я в політичній партії "Правий сектор"?

ℹ️Від початку подій на майдані моє життя отримало зовсім інше русло, ніж життя моїх одногрупників та однолітків. Спочатку я відвідував військові вишколі, які проводились в Тернополі, пізніше доєднався до військового крила Правого сектору - Добровольчого Українського Корпусу. У 2015 році, ще тоді, коли Порошенко ходив з московськими попами, з іконою і молився, наша організація вела діяльність проти московського патріархату в Тернопіл...ьській області і тоді розпочалися перші переходи громад з РПЦ в Українську церкву.
Потім була ротація на громадянську блокаду Криму, де від сильного вітру впали електроопори і Крим залишився без світла.
А ще пізніше в моєму житті стало зрозуміло, що таке війна.
Протягом 5 років в організації я зрозумів, що таке побратими і розвивався разом із нашою організацією.
І тепер, зробивши висновки, я розумію, що це все не буде мати сенсу, якщо у владних кабінетах будуть сидіти ті, хто бачать владу як збагачення, а не інструмент для творення нашої країни кращою.
Тому, розуміючи, що потрібно брати відповідальність за політичне становище ми йдемо у політику.
Нас не було на телеканах? Але ми були на майдані, на війні, ми виховуємо національно свідому молодь і ми зараз в університетах для того, щоб політична еліта була освіченою.
Все, чим піаряться політики перед виборами ми робимо протягом 5 років лише тому, що ми українські націоналісти.🇺🇦

See More
Image may contain: 6 people, people standing and sunglasses
Безкостий Роман
Politician
Videos
ДОПОМОЖІТЬ ДОНЕСТИ ПРАВДУ ПРО ДУК "ПРАВИЙ СЕКТОР" Українці! На День Незалежності ми, воїни Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, крокували Києвом на “Марші Захисників”! Для нас це велика честь! Від тисяч громадян, яких 6-й рік захищаємо на війні, ми отримали величезний заряд енергії! Окрім аплодисментів та слів подяки, закликаємо підтримати нашу боротьбу матеріально! Ваша пожертва пришвидшить видання книги про 5 років боротьби ДУК "Правий сектор". Підготовка здійснюється видавництвом “Крила”. Дякуємо за підтримку, без якої наша боротьба неможлива! Кошти просимо перераховувати: 5169 3305 1965 4229 (Приват). З відміткою “Допомога на видання книги про ДУК ПС”. Додатково: тел. 066-949-63-30 #правда #ДУК #правий_сектор #допомога #книга
8
#дякую_за_перемогу нашим військовим та всім хто причетний до нашої спільної боротьби. Пропоную дякувати воїнам не тільки у святкові дні. Передаю слово Новимний Кудень та Загін Кіноманів. Закликаю усіх долучатися до флешмобу #дякую_за_перемогу
18
Photos