Posts
Image may contain: 1 person, closeup
Image may contain: 2 people, indoor
Ігор Василів is with Denys Mylyj.

Друзі це Денис Милий - мій помічник.
Він буде допомагати мені з усім справлятись. Ми створили групу
Ігор Василів- Слуга Народу.Округ 164 ( Точно перейменуєм її)...
Прошу приєднатись до неї.
Там Денис опублікував інформацію щодо комунікації.

Друзі, вітання всім!

Як ви вже напевно знаєте, 3 серпня Центральна виборча комісія своїм офіційним рішенням підтвердила перемогу Ігора Василіва в одномандатному виборчому окрузі №164.

А вже найближчим часом наш новообраний депутат від Підволочиського, Лановецького, Збаразького, Шумського та Кременецького районів приступить до виконання своїх безпосередніх обов'язків у Верховній раді.

І поки він буде займатися законотворчою діяльністю в Києві - комунікація і взаємодія із ним з будь-яких питань на окрузі буде здійснюватися через мене.

Як його помічник-консультант я буду обробляти усі ваші звернення, скарги, пропозиції тощо, готувати депутатські запити і звернення, виїздити туди, де потрібне буде реагування депутата, відвідувати сесії місцевих рад, засідання органів самоврядування, підприємства, установи та організації, збори мешканців, просто зустрічатися і спілкуватися з мешканцями Підволочиського, Лановецького, Збаразького, Шумського та Кременецького районів. Загалом постараюся максимально присвятити свій час роботі над проблематикою округу.

Тому прошу вас, з метою оптимізації роботи депутата та його команди, направляти усі ваші питання, які потребують уваги народного депутата Ігора Василіва - на мою електронну адресу terforum@gmail.com, в повідомлення на Facebook або телефонувати мені 0948404301

Найближчим часом запрацює приймальня народного депутата у Збаражі. Графік роботи і контакти будуть згодом.

Заздалегідь дякую за розуміння!

See More

Дав коментар телеканалу DW українською стосовно перспектив реалізації закону про здійснення габаритно-вагового контролю, який Верховна Рада ухвалила на початку вересня і який дозволить нам нарешті запровадити систему автоматичного зважування автомобілів під час руху. Два таких комплекси вже працюють на під'їздах до Києва в тестовому режимі. Загалом наступного року ми плануємо встановити більше 100 комплексів Weigh-in-Motion по всій країні, інакше немає жодного сенсу будувати чи ремонтувати дороги, якщо їх потім нищитимуть перевантажені фури.

Recommended by 12 people
Я в захваті від організаціі роботи і від плану подальших дій .Залишилось дочекатись реалізаціі задуманого!!
💪💪💪💪💪💪💪вперед до перемоги,зробимо їх разом
чесний порядний розумний і молодий ,наш кандидат
Videos
Разом з Pavlo Ivanechko останні 5 років викривали брудні схеми Тернопільських чиновників, зробили десятки розслідувань. Дякую тобі, друже!
26
Дякую, друже!
23
Дякую, друже!
13
Photos