Умови оплати для спільноти

Дата останнього оновлення: 13 квітня 2022 р.

Якщо вам ще не виповнилося 18 (вісімнадцять) років, ви можете використовувати функції здійснення платежів у Продуктах Facebook лише за участю одного з батьків або опікуна. Ознайомтеся з Умовами оплати разом з одним із батьків або опікуном, щоб ви обоє розуміли всі свої права й обов’язки.

Деякі заголовки розділів вживаються для зручності, тому радимо уважно прочитати весь текст Умов оплати для спільноти (надалі – «Умови оплати»), щоб зрозуміти ваші та наші права й обов’язки.Здійснюючи платежі в продуктах Facebook, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо повідомляти вам електронними способами будь-яку важливу інформацію про ваші платежі або рахунок.

Захист конфіденційності вашої фінансової інформації має для нас велике значення. Ознайомтеся з нашою Політикою конфіденційності для користувачів, які мешкають у США та Канаді, зокрема з нашим Щорічним повідомленням щодо конфіденційності, а також із нашою Політикою конфіденційності для користувачів, які мешкають за межами США та Канади, щоб дізнатися більше про те, яку інформацію ми передаємо та яку не передаємо іншим особам, а також як підтримуємо безпеку вашої інформації.


1. Здійснення платежів

 1. Ідентифікаційні дані для здійснення платежів. Коли ви здійснюєте платіж у продуктах Facebook, то погоджуєтеся надати дійсні ідентифікаційні дані для здійснення платежів. Після успішного додавання ідентифікаційних даних для здійснення платежів ми надамо вам можливість почати транзакцію за допомогою функцій здійснення платежів у продуктах Facebook.
 2. Ціноутворення. Зверніть увагу на відомості про транзакцію, оскільки до загальної вартості можуть входити податки, збори й витрати на доставку, за сплату яких ви несете відповідальність.
 3. Додаткові умови. Ви можете отримати додаткові умови щодо певного платежу до того, як ви підтвердите операцію (наприклад, умови доставки для фізичних товарів). Ці додаткові умови також можуть регулювати здійснення транзакції.
 4. Іноземна валюта. Якщо для вашої транзакції потрібен обмін валют, ми будемо використовувати курси іноземної валюти, надані одним або кількома зовнішніми підрядниками. Ми намагаємося завантажувати файли від наших підрядників з поточними курсами валют у нашу систему щодня. Однак ці процеси можуть затягнутися або зазнати невдачі через низку причин. Якщо це станеться, використовуватимуться курси іноземної валюти, що було отримано з останнього файлу, який зазвичай завантажено попереднього дня.
 5. Підписки. Якщо ви купуєте підписку на додаток або певну функцію додатка, ми відразу виставимо вам рахунок, використовуючи ваші ідентифікаційні дані для здійснення платежів. Такий рахунок виставлятиметься на початку кожного періоду підписки. До підписок, придбаних за допомогою функцій здійснення платежів у продуктах Facebook, застосовуються такі умови:
  1. Якщо вам був запропонований безкоштовний пробний період і ви не скасували підписку впродовж цього періоду, вам буде виставлено рахунок у кінці безкоштовного пробного періоду та на початку кожного наступного періоду підписки.
  2. Ви можете скасувати підписки в будь-який час на сторінці налаштувань вашого облікового запису.
  3. Якщо ви скасовуєте підписку, ви, як і раніше, матимете доступ до застосунку або функції, на яку ви підписалися, до закінчення періоду підписки. Якщо застосунок або функція, на яку ви підписалися, стають недоступними протягом періоду підписки, на початку наступного періоду підписки вам рахунок не виставлятиметься.
 6. Перекази від однієї особи іншій. Можливість переказу коштів від однієї особи іншій («P2P») може надаватися виключно на наш розсуд. Користуючись функцією P2P в службі Messenger, ви погоджуєтеся з такими умовами:
  1. Функцією P2P можуть користуватися лише особи, яким виповнилося 18 років.
  2. Щоб завершити операцію, ми можемо вимагати від вас надати більше інформації.
  3. Функція P2P не призначена для використання в ділових, комерційних або торговельних операціях. Таке її використання може бути припинено в будь-який час без попередження. Ми можемо повернути або призупинити ваші транзакції або заблокувати кошти, якщо буде виявлено, що транзакції здійснювалися з діловою, комерційною або торговельною метою.
  4. Якщо ви здійснюєте або отримуєте переказ за допомогою функції P2P, ви несете відповідальність перед нами не лише за оплату, а й за будь-які сторонні збори, які можуть виникнути внаслідок визнання недійсним такого платежу з будь-якої причини, зокрема якщо ви втратили право висувати вимоги чи повернути платіж або якщо платіж було скасовано. Ми залишаємо за собою право стягнути з вас кошти, використовуючи ваші ідентифікаційні дані для здійснення платежів, або вдатися до інших юридичних дій для отримання коштів у повному обсязі, дозволеному застосовним законодавством.
  5. Якщо ви використовуєте функцію P2P, з вас можуть стягуватися певні збори, зокрема третіми сторонами, як-от плата за скасування платежу або інші збори за брак коштів, якщо вашу спробу здійснити платіж відхилено.
  6. Функція Р2Р повинна використовуватися відповідно до всіх чинних законів і не може бути використана у зв’язку з будь-якою незаконною транзакцією. Крім цього, платежі, пов’язані з наведеними нижче видами діяльності, заборонено здійснювати незалежно від того, чи є така діяльність незаконною в місці вашого проживання: (а) зброя, боєприпаси або вибухові речовини; (б) азартні ігри, спортивні ігри, лотереї, розіграші або створення віртуальних команд. У разі виявлення незаконної або з іншої причини забороненої транзакції ми залишаємо за собою право вжити заходів, не повідомляючи вас про це, зокрема призупинити ваші транзакції; заблокувати ваші кошти; обмежити вашу здатність використовувати функції здійснення платежів у продуктах Facebook; повідомити про ваші дії правоохоронні органи або повністю деактивувати ваш обліковий запис.
  7. Ви використовуєте функцію P2P на власний ризик. Ми не несемо жодної відповідальності за основні транзакції або за дії чи особу будь-якого відправника або одержувача переказу. Урегулювання спорів щодо грошових коштів здійснюєте ви й відправник платежу. Якщо відправник висуває вимогу повернути платіж після здійснення транзакції за допомогою функції Р2Р, ми не несемо відповідальності за визначення достовірності претензії або за те, як були використані кошти.
  8. Мешканці штату Міннесота: щоб відмовитися від функції P2P, надішліть письмове повідомлення про ваш вибір на адресу: Facebook Payments Inc., 1601 Willow Rd, Menlo Park, CA, 94025. Зверніть увагу, що відмова від функції P2P може вплинути на вашу здатність здійснювати інші транзакції за допомогою функцій здійснення платежів у продуктах Facebook.
 7. Регульовані платежі в Європейській економічній зоні. Якщо ви здійснюєте пожертву на користь благодійної організації, яка використовує функцію «Платежі через Facebook» для обробки пожертв, і ви проживаєте за межами США або Канади, або ваше основне місце ведення бізнесу розташовано поза межами цих країн, застосовуються такі умови: www.facebook.com/payments_terms/eu_regulated_payments.
 8. Платежі розробникам у США. Ми діємо як агент з обмеженими повноваженнями, що збирає кошти для розробників, які пропонують вміст у продуктах Facebook. Ми маємо повноваження приймати платежі від вас від імені тих розробників, у яких ви купуєте вміст. Платіж у повному встановленому продавцем обсязі за вміст розробника являє собою платіж розробнику, яким ви виконуєте свої платіжні зобов’язання перед таким розробником за придбаний вміст.
 9. Платежі розробникам у Європейській економічній зоні. Щоб здійснити платіж розробнику, який пропонує вміст у продуктах Facebook, ви повинні використовувати рахунок, який ми вам надали і який можна використовувати лише для придбання цифрового вмісту в продуктах Facebook. Ви можете поповнювати цей рахунок, використовуючи різні способи оплати, як-от кредитна карта, дебетова карта або Подарункова карта Facebook.
 10. Пожертви. Якщо ви робите пожертву на користь благодійної організації в продуктах Facebook або особі, яка використовує функціональні можливості Facebook, що дають змогу збирати кошти на особисті потреби, застосовуються такі умови:
  1. Роблячи пожертву на користь благодійної організації, ви усвідомлюєте, що зробили цю пожертву як благодійний внесок без отримання за це жодних товарів або послуг. Оскільки кожна країна має своє податкове законодавство, зверніться до фахівця з питань оподаткування щодо податкових відрахувань.
  2. Ми залишаємо за собою право відмовитися від проведення платежів, призначених для благодійних організацій або осіб, які не дотримуються наших умов і правил, зокрема наших Умов здійснення благодійних пожертв і наших Умов надання послуг із проведення індивідуальних благодійних акцій. Якщо ми відмовляємося від проведення платежу на користь вашого одержувача, ви маєте право на повернення коштів.
  3. Кампанії зі збору пожертв на користь благодійних організацій можуть створювати користувачі («Творці благодійних акцій»). Якщо Творець благодійної акції обіцяє, що пожертви використовуватимуться задля досягнення мети благодійної кампанії, ви усвідомлюєте, що ми не гарантуємо виконання Творцем благодійної акції своєї обіцянки. Якщо ви робите пожертву на користь благодійної організації через таку благодійну акцію, ви не маєте права на відшкодування своєї пожертви на підставі того, що Творець благодійної акції не виконав свою обіцянку.
 11. Запит на утримання. Коли ви запитуєте утримання товару в Marketplace (надалі – «Запит на утримання»), ми отримуємо попередній дозвіл від емітента обраного вами способу оплати на суму, яка визначається вартістю товару (надалі – «Заблокована сума»). Цю суму буде повернуто вам, коли продавець позначить товар як проданий, якщо продавець не прийме ваш запит протягом 24 годин або якщо хтось із вас захоче скасувати покупку.
 12. Відсутність гарантій. Ви підтверджуєте, що будь-які продукти або послуги, які ви купуєте, продаються торговельними організаціями, а не нами. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ПРЯМИХ АБО ОПОСЕРЕДКОВАНИХ, ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ПРОДУКТІВ АБО ПОСЛУГ, ЯКІ ПРОДАЮТЬСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОДУКТІВ FACEBOOK.
2. Способи оплати
 1. Ідентифікаційні дані для здійснення платежів. Для вашої зручності ми дозволяємо вам здійснювати транзакції за допомогою різних джерел, як-от кредитних карт, дебетових карт, Подарункових карт Facebook тощо.
 2. Повноваження. Надаючи нам ідентифікаційні дані для здійснення платежів, ви підтверджуєте, що маєте дозвіл на використання таких ідентифікаційних даних. Здійснюючи операцію, ви дозволяєте нам (і нашому вповноваженому оператору платежів) стягувати з вас у повному обсязі певну суму, використовуючи ідентифікаційні дані для здійснення платежів, призначені вами для транзакції. Ви також дозволяєте нам збирати та зберігати ці ідентифікаційні дані для здійснення платежів разом з іншою відповідною інформацією про транзакцію. Для оновлення відомостей про платіжні карти ми можемо також використовувати певні засоби, доступність яких залежить від організації, яка видала карту, щоб зберігати тільки актуальні ідентифікаційні дані для здійснення платежів.
 3. Дозвіл. Якщо ви здійснюєте оплату за допомогою кредитної або дебетової карти, спочатку ми повинні отримати попередній дозвіл від організації, яка видала таку карту, на стягнення суми з карти. Така сума повинна дорівнювати повній сумі вашого платежу. З вашої картки стягуватиметься плата в момент ініціації платежу або невдовзі після цього. Якщо ви скасовуєте транзакцію до її завершення, такий попередній дозвіл може призвести до того, що ви не зможете відразу отримати назад ваші кошти.
 4. Невдалі платежі. Якщо транзакція призводить до перевищення кредитного ліміту або до стягнення іншого збору вашим банком, відповідальність за сплату заборгованої суми або збору несете ви.
 5. Баланс подарункової карти Facebook. Подарункові карти Facebook можна використовувати для створення балансу подарункової карти («Баланс подарункової карти») у продуктах Facebook. Ви можете використати цей Баланс подарункової карти на нашій платформі як спосіб оплати. До Балансів подарункових карт застосовуються такі умови:
  1. Якщо ви вводите PIN-код і натискаєте кнопку «Отримати кошти» на www.facebook.com/giftcards/redeem, ми переказуємо кредитні кошти з Подарункової карти на ваш Баланс подарункової карти. Після введення PIN-коду вашої Подарункової карти, сума коштів, яку ви отримали, не може бути повернена на Подарункову карту.
  2. Усі Подарункові карти, конвертовані на www.facebook.com/giftcards/redeem, як описано вище, перетворюються на Баланс подарункової карти, який може бути використаний лише для здійснення платежів на користь розробників платформи; ваш Баланс подарункової карти може використовуватися для здійснення операцій, які ви бажаєте завершити; проте, якщо сума на вашій Подарунковій карті є недостатньою для завершення операції, ми запропонуємо вам вибрати додатковий спосіб оплати для покриття різниці. Проте, конвертування подарункової карти в певних іграх може призвести до того, що кошти можуть бути використані лише в межах такої гри, або в інших іграх того ж розробника.
  3. Ми не є банком, а Баланс подарункової карти не є депозитом. Тому відсотки на нього не нараховуються. Баланс подарункової карти не застрахований Федеральною корпорацією зі страхування депозитів, Програмою виплати компенсацій вкладникам фінансових організацій, або будь-якою іншою організацією чи програмою страхування, ні державною, ні приватною.
  4. Якщо ми вважаємо це необхідним, ми можемо змінити процес конвертації Подарункової карти в Баланс подарункової карти або способи, за допомогою яких ви можете використовувати ваш Баланс подарункової карти, у будь-який час без попередження в мірі, дозволеній законодавством.
  5. Деякі Подарункові карти Facebook мають бонусні пропозиції. Бонусні пропозиції доступні для клієнтів, які користуються Facebook упродовж періоду дії пропозиції, указаного на упаковці Подарункової карти. Для того, щоб отримати бонус, відвідайте сторінку www.facebook.com/giftcards/redeem, введіть PIN-код Подарункової карти й дотримуйтеся запропонованих вам інструкцій. Ми не повідомляємо про закінчення терміну дії бонусних пропозицій. Безкоштовні подарунки можуть відрізнятися; середня роздрібна вартість товарів становить від 1 до 15 (від одного до п’ятнадцяти) доларів США. Бонусні пропозиції не можуть поєднуватися з іншими пропозиціями та знижками, їх не можна обмінювати або конвертувати в готівкові кошти. До використання Подарункових карт Facebook і www.facebook.com можуть застосовуватись інші умови; детальну інформацію можна дізнатися на сайті.
  6. Ви не можете продати свій Баланс подарункової карти або будь-яку його частину, передати будь-яку частину Балансу подарункової карти будь-кому за межами продуктів Facebook.
  7. Ми не поновлюємо Баланс подарункової карти ні грошовими коштами, ні їхнім вартісним еквівалентом, окрім випадків, коли це вимагається відповідно до законодавства.
  8. Термін дії подарункової карти Facebook і Балансу подарункової карти є безстроковим. Однак на Баланс подарункової карти розповсюджується дія положення «Покинуте майно» (Розділ 3.6 нижче).
 6. Несумісність. У певний момент ви можете натрапити на додаток або функцію, які не підтримують вибраний вами спосіб оплати, проте ви можете вибрати інший вид платіжного інструмента (наприклад, кредитну чи дебетову карту або оплату через оператора мобільного зв’язку).
 7. Здійснення платежів через оператора мобільного зв’язку. Здійснення платежів через оператора мобільного зв’язку – ще один спосіб оплати, який ми надаємо вам для зручності. Якщо ви використовуєте відомості для оплати через оператора мобільного зв’язку як ідентифікаційні дані для здійснення платежів, ви погоджуєтесь із такими відповідними ризиками й іншими умовами:
  1. Вибираючи спосіб оплати через оператора мобільного зв’язку, ви погоджуєтеся, що ми та ваш оператор мобільного зв’язку можемо обмінюватись інформацією про вас, щоб полегшити завершення або скасування платежів, урегулювання суперечок, надання підтримки клієнтам та іншу діяльність, пов’язану з виставленням рахунків.
  2. Ви несете відповідальність за будь-які збори, комісії, зміни тарифного плану вашого оператора мобільного зв’язку, зміни у вашому мобільному пристрої або будь-які інші наслідки, які можуть виникнути у зв’язку з використанням вами способу здійснення платежів через оператора мобільного зв’язку.
  3. Якщо ви здійснюєте платежі через оператора мобільного зв’язку, ви повинні дотримуватися не лише цих Умов оплати, а й умов вашого оператора мобільного зв’язку.
  4. Якщо у вас виникли питання щодо будь-яких зборів або комісій, зазначених у рахунку, виставленому вам вашим мобільним оператором, ви можете звернутися до відділу обслуговування клієнтів вашого оператора мобільного зв’язку.
  5. Іноді здійснення платежу через оператора мобільного зв’язку може призвести до витрат із різних технічних причин за межами нашого контролю, які ми не можемо вам відшкодувати. У таких випадках ми маємо право, але не зобов’язані видати вам безкоштовний кредит.
 8. Boleto (передоплата). Якщо ви здійснюєте платіж, використовуючи спосіб оплати Boleto, ви погоджуєтеся з такими ризиками й іншими умовами:
  1. Повернення коштів. Через технічні обмеження ми можемо повернути кошти ЛИШЕ шляхом здійснення банківського переказу на рахунок. Якщо ви здійснюєте покупку за допомогою способу оплати Boleto, а потім вимагаєте повернення коштів із будь-якої причини, у вас МАЄ бути банківський рахунок, щоб отримати ці кошти. Інформація про банківський рахунок, надана під час надсилання запиту на повернення коштів, повинна збігатися з інформацією в рекламному обліковому записі. Щоб докладніше дізнатися про процес повернення коштів, натисніть тут.
  2. Безпека. Ми можемо затримати або обмежити можливість здійснення вами покупки або з міркувань безпеки, або для того, щоб переконатись у тому, що ми володіємо всією інформацією, необхідною для обробки платежу й доставки вам продукту або послуги, за які ви заплатили.
  3. Інформація. Ви погоджуєтеся й надаєте нам дозвіл на зберігання вашого ідентифікаційного номера картки платника податків (CNPJ/CPF). Ми можемо використовувати ідентифікаційний номер картки платника податків для отримання з федеральної бази даних реєстрації ідентифікаційних номерів карток платників податків, наданої урядом Бразилії через стороннього оператора, додаткової інформації про вас, необхідної для обробки платежу. У разі необхідності ми також можемо надати уряду Бразилії остаточну податкову документацію.
 9. Якщо ви є Рекламодавцем з Індії (відповідно до визначення, викладеного в Умовах розміщення реклами для певних країн) і розміщуєте Замовлення (відповідно до визначення, викладеного в Умовах розміщення реклами із самообслуговуванням), використовуючи варіант рівних щомісячних виплат без додаткових витрат для оплати, яку ви здійснюєте на користь компанії Facebook із метою зарахування коштів на ваш Баланс рекламодавця, ви приймаєте особливі умови, що застосовуються до такого варіанта оплати. Умови рівних щомісячних виплат без додаткових витрат.
 10. Якщо ви – рекламна агенція в Бразилії, ви не можете використовувати жодну кредитну лінію, надану нами рекламодавцю, для розміщення реклами від імені або в інтересах будь-якої третьої сторони. Кредитні лінії, надані рекламним агенціям, можуть використовуватися лише безпосередньо рекламною агенцією для її власної вигоди або в її інтересах.
3. Заходи, яких ми можемо вживати
 1. Використання на наш розсуд. Ми можемо скасувати ваше право здійснювати платежі в продуктах Facebook у будь-який час на власний розсуд.
 2. Запити. Використовуючи функції здійснення платежів у продуктах Facebook, ви усвідомлюєте, що ми можемо робити будь-які запити щодо вашої особи та вашої кредитоспроможності, які вважаємо необхідними, самі або через сторонніх осіб, а також погоджуєтеся з цим.
 3. Наше право на скасування. Ми можемо скасувати будь-яку транзакцію, якщо вважаємо, що транзакція порушує ці Умови оплати або Умови надання послуг, або якщо ми вважаємо, що наша відмова може запобігти фінансовій втраті. Ми також можемо скасувати будь-який Баланс подарункової карти або Баланс рекламодавця, накопичений, переданий, призначений або проданий у результаті шахрайських або незаконних дій.
 4. Обмеження платежів. Щоб запобігти вашим або нашим фінансовим втратам, ми можемо проводити платіж із певною затримкою або обмежити використання ідентифікаційних даних для здійснення транзакції, або обмежити вашу можливість здійснювати платежі, або деактивувати ваш рахунок.
 5. Передавання інформації. Щоб запобігти вашим і нашим фінансовим втратам, ми можемо зв’язатися з організацією, яка надала вам ідентифікаційні дані для здійснення платежів, правоохоронним органом або пов’язаними третіми сторонами (включно з іншими користувачами) і передати їм будь-яку інформацію про платежі, пов’язані з вами, якщо вважаємо, що це може запобігти фінансовим втратам або порушенню закону.
 6. Покинуте майно. Якщо ви не користуєтеся Балансом подарункової карти або Балансом рекламодавця впродовж періоду, установленого вашим штатом, країною чи іншим органом влади в законодавстві щодо невитребуваного майна, або якщо ви видаляєте свій рахунок і залишаєте Баланс подарункової карти або Баланс рекламодавця, або якщо ми дезактивуємо ваш рахунок, а ви не виконуєте умови для його відновлення впродовж 6 (шести) місяців, ми обробляємо ваш Баланс подарункової карти або Баланс рекламодавця відповідно до наших юридичних зобов’язань, зокрема шляхом надсилання коштів із вашого Балансу подарункової карти або Балансу рекламодавця відповідному органу влади, як того вимагає закон.
 7. Іноземна валюта. Якщо для вашої транзакції потрібен обмін валют, ми будемо використовувати курси іноземної валюти, надані одним або кількома зовнішніми підрядниками. Ми намагаємося завантажувати файли від наших підрядників з поточними курсами валют у нашу систему щодня. Однак ці процеси можуть затягнутися або зазнати невдачі через низку причин. Якщо це станеться, використовуватимуться курси іноземної валюти, що було отримано з останнього файлу, який зазвичай завантажено попереднього дня.
4. Суперечки та скасування
 1. Служба підтримки клієнтів. Відповідно до розділів 4.2, 4.3, 4.4 та 4.5 нижче ми надаємо різноманітні інструменти в нашому Центрі підтримки, щоб допомогти вам у вашому спілкуванні зі сторонніми особами під час урегулювання суперечки, яка виникла внаслідок здійснення транзакції.
 2. Відсутність відповідальності за основну транзакцію. Якщо ви ініціюєте транзакцію сторонній особі, унаслідок якої між вами й такою особою виникає суперечка щодо товарів або послуг, які ви придбали, або щодо пожертви, яку ви зробили, ми не несемо відповідальності за товари та послуги, які є предметом транзакції або за те, як така стороння особа використає пожертву. Ми несемо відповідальність лише за обробку транзакції. Усі платежі є остаточними, за винятком випадків, передбачених законодавством. Якщо ви замовляєте яку-небудь річ або послугу, що стає недоступною до того, як її було надано вам, ви маєте право вимагати повернення коштів.
 3. Попередження про шахрайство. Використання сервісу «Платежі у Facebook» для здійснення шахрайських операцій може призвести до втрати коштів без права відшкодування. Примітки про шахрайство для конкретних штатів наведено в розділі 6 нижче.
 4. Зобов’язання надавати нам повідомлення. Якщо ви вважаєте, що хтось використовує ваш рахунок для здійснення забороненої або будь-якої іншої проблемної транзакції, ви погоджуєтеся негайно повідомити нас про це, щоб ми могли вжити заходів для запобігання фінансовій втраті. Якщо ви не подаєте нам скаргу впродовж 30 днів після стягнення коштів, ми вважаємо, що ви відмовилися від висунення нам будь-яких претензій, які виникли внаслідок транзакції або будь-яким іншим чином пов’язані з нею, повною мірою, дозволеною законодавством.
 5. Втручання. Ми можемо втручатися в суперечки щодо платежів, які можуть виникнути між вами та розробником, але ми не зобов’язані цього робити.
 6. Технічні ускладнення. Якщо у вас виникають технічні помилки або тимчасове припинення надання послуг, через які неможливо здійснити платіж, ви можете надіслати запит про завершення транзакції пізніше.
5. Повідомлення та внесення поправок у ці Умови оплати
 1. Повідомлення для вас. Використовуючи функції здійснення платежів у продуктах Facebook, ви погоджуєтеся, що ми можемо повідомляти вам електронними способами будь-яку важливу інформацію про ваші платежі або ваш рахунок. Ми також можемо надавати вам повідомлення, публікуючи їх на нашому веб-сайті або надсилаючи їх на вашу електронну або поштову адресу, які ви нам раніше повідомили. Повідомлення, які ми публікуємо на нашому веб-сайті або надсилаємо вам на електронну пошту, вважаються отриманими вами через 24 години після того, як їх опубліковано або надіслано вам. Повідомлення, які надсилаються на поштову адресу, вважаються доставленими через 3 (три) робочі дні з моменту надсилання.
 2. Повідомлення для нас. Якщо не вказано інше, ви маєте надсилати нам повідомлення щодо здійснення платежів у продуктах Facebook і цих Умов оплати поштою на адресу: Facebook, кому: Legal Department, 1601 Willow Avenue, Menlo Park, California, 94025.
 3. Принципи внесення поправок. Ми можемо оновлювати ці Умови оплати в будь-який час без надання повідомлення, якщо ми вважаємо це доцільним відповідно до чинного законодавства. На транзакцію, яку ви підтверджуєте, розповсюджуються чинні в цей час Умови оплати.
6. Примітки залежно від штатів. Cкарги клієнтів і повідомлення про шахрайство

Наведені нижче положення застосовуються тільки до користувачів функції «Платежі через Facebook»:

 1. Користувачі, які мешкають у штаті Аляска. Якщо вашу проблему не було вирішено компанією Facebook Payments Inc., подайте офіційну скаргу до Відділу банків і цінних паперів у штаті Аляска. Завантажити форму можна тут: http://www.commerce.alaska.gov/web/portals/3/pub/DBSGeneralComplaintFormupdated.pdf/.
 2. Надішліть форму офіційної скарги із супровідними документами на адресу: Division of Banking and Securities, PO Box 110807 Juneau, AK 99811-0807. Якщо ви проживаєте в штаті Аляска і маєте запитання стосовно офіційних скарг, надішліть нам електронний лист на адресу dbs.licensing@alaska.gov or call 907-465-2521

 3. Користувачі, які мешкають у штаті Арканзас. З питань щодо платіжних операцій, що здійснюються через сайт, необхідно зв’язуватися з Державною службою цінних паперів штату Арканзас за телефоном (501) 324-9260 або дзвонити на гарячу лінію за номером (800) 981-4429. Можна також написати на адресу 1 Commerce Way, Suite 402, Littler Rock, Arkansas 72202 або на електронну пошту ASDInfo@Arkansas.gov. Якщо питання не було вирішено, подайте скаргу на сторінці http://www.securities.arkansas.gov.
 4. Користувачі, які мешкають у штаті Каліфорнія. Якщо у вас є скарги щодо будь-якого аспекту діяльності, пов’язаної з переказом коштів через наш сайт, ви можете звернутися до Департаменту фінансового захисту й інновацій Каліфорнії за безкоштовним телефоном 1-866-275-2677 або надіславши лист на адресу: Department of Financial Protection and Innovation, Attn: Consumer Services, 2101 Arena Boulevard, Sacramento, CA 95834. Ви також можете подати скаргу онлайн на сторінці https://dfpi.ca.gov/file-a-complaint.
 5. Користувачі, які мешкають у штаті Колорадо. Юридичні особи, які не є фінансовими установами, застрахованими Федеральною корпорацією страхування депозитів, що здійснюють діяльність із переказу коштів у штаті Колорадо, зокрема займаються продажем грошових ордерів, переказами грошових коштів і наданням інших інструментів для здійснення платежів або кредитування, мають бути ліцензованими Відділом банківських послуг штату Колорадо відповідно до розділу 11 статті 110 Закону про грошові перекази, Збірка законів штату Колорадо з поправками. Якщо у вас виникли запитання або проблеми щодо ВАШОЇ ТРАНЗАКЦІЇ (НАДІСЛАНИХ ВАМИ ГРОШЕЙ), вам потрібно звернутися по допомогу до компанії з переказу грошей, яка обробляла вашу транзакцію. Відділ банківських послуг не має доступу до цієї інформації. Якщо ви резидент штату Колорадо й у вас є скарга щодо КОМПАНІЇ З ПЕРЕКАЗУ, ЯКА НАДІСЛАЛА ВАШІ ГРОШІ, УСІ скарги слід подавати в письмовій формі. Заповніть Форму скарги, наведену на веб-сайті Відділу банківських послуг штату Колорадо, і надішліть її та всю документацію, що стосується скарги, звичайною або електронною поштою у Відділ банківських послуг на адресу: Colorado Division of Banking 1560 Broadway, Suite 975 Denver, CO 80202, адреса електронної пошти: DORA_BankingWebsite@state.co.us, сайт: https://banking.colorado.gov/industry/money-transmitters.
 6. Користувачі, які мешкають у штаті Флорида. Якщо ви проживаєте в штаті Флорида та у вас є невирішена скарга щодо діяльності з переказу коштів компанії Facebook Payments Inc. після першого звернення до Facebook Payments Inc., звертайтеся на адресу: Florida Office of Financial Regulation, 200 E. Gaines Street, Tallahassee, FL 32399-0376 або за телефоном: 1-800-848-3792.
 7. Користувачі, які мешкають у штаті Іллінойс. Якщо проживаєте в штаті Іллінойс і у вас є невирішена скарга щодо діяльності з переказу коштів компанії Facebook Payments Inc. після першого звернення до Facebook Payments Inc., звертайтеся до Відділу фінансового та професійного регулювання штату Іллінойс за телефоном 1-888-473-4858.
 8. Користувачі, які мешкають у штаті Меріленд. Комісар із питань фінансового регулювання штату Меріленд розгляне всі питання або скарги мешканців штату Меріленд щодо компанії Facebook Payments Inc., ліцензія № 9180. Ви можете звернутися до Комісара з питань фінансового регулювання за адресою: Consumer Services Unit, 500 North Calvert Street, Suite 402, Baltimore, Maryland 21202. Або за безкоштовним номером телефону: 1-888-784-0136.
 9. Користувачі, які мешкають у штаті Міннесота. Якщо ви хочете повідомити про шахрайство або підозру в шахрайстві, зверніться до Відділу обслуговування споживачів компанії Facebook Payments Inc. в Інтернеті на сторінці Центру підтримки або за допомогою нашої безкоштовної телефонної лінії підтримки клієнтів: 1-866-238-8605.
 10. Користувачі, які мешкають у штаті Нью-Йорк. Компанія Facebook Payments Inc. має ліцензію й регулюється як компанія з переказу коштів Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк. Споживачі, які мешкають у штаті Нью-Йорк, можуть направляти свої невирішені скарги до Відділу обслуговування споживачів Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк на адресу One Commerce Plaza, Albany, NY 12257, 1-877-BANK-NYS (1-877-226-5697) або через сайт www.dfs.ny.gov/consumer/fileacomplaint.htm.
 11. Користувачі, які мешкають у штаті Техас. Якщо у вас є скарга, зверніться спершу до Відділу обслуговування споживачів компанії Facebook Payments Inc. в Інтернеті на сторінці Центру підтримки або за допомогою нашої безкоштовної телефонної лінії підтримки клієнтів: 1-866-238-8605. Якщо вашу скаргу щодо переказу коштів або обміну валюти через компанію Facebook Payments Inc. не буде вирішено, надішліть свою скаргу на адресу: Відділ банківських послуг штату Техас, 2601 North Lamar Boulevard, Austin, Texas 78705, тел. 1-877-276-5554 (безплатно), www.dob.texas.gov.
7. Додаткові умови
 1. Умови надання послуг і конфлікт умов. Наші Умови надання послуг («Умови») застосовуються до використання функцій здійснення платежів у продуктах Facebook. У разі виникнення будь-яких суперечностей між цими Умовами оплати й Умовами надання послуг переважну силу матимуть Умови оплати.
 2. Конфлікт правових норм. Деякі країни можуть забороняти здійснювати або обмежувати платежі в продуктах Facebook. Ніщо в цих Умовах оплати не повинно тлумачитися як заохочення не приймати до уваги або порушувати будь-яке таке іноземне законодавство.
 3. Неофіційні переклади. Ці Умови оплати були складені англійською мовою (США). Якщо будь-яка перекладена версія цих Умов оплати суперечить версії англійською мовою, то слід керуватися версією англійською мовою.
 4. Торгові санкції. Ви не маєте використовувати функції здійснення платежів у продуктах Facebook у зв’язку з діяльністю, особами або юридичними особами, які перебувають у країні або регіоні, на які поширюється дія санкцій, накладених урядом США, або які будь-яким іншим чином порушують чинні санкції, накладені США або іншими країнами.
 5. «Ми». Без обмеження змісту розділу 7.1 слова «ми» або «наш» стосуються таких юридичних осіб:
  1. Якщо ви зберігаєте ідентифікаційні дані для здійснення платежів або використовуєте функцію «Платежі через Facebook» і проживаєте в США або Канаді або маєте основне місце ведення бізнесу у вказаних країнах, ці Умови оплати укладено між вами та компанією Facebook Payments Inc., яка здійснює свою діяльність у штаті Флорида.
   1. Щоб ознайомитися з Політикою конфіденційності компанії Facebook Payments Inc., відвідайте сторінку https://www.facebook.com/payments_terms/privacy.
   2. Компанія Facebook Payments Inc. має ліцензію на здійснення діяльності з переказу коштів у різні юрисдикції Сполучених Штатів Америки. Щоб ознайомитися з Ліцензією на здійснення діяльності з переказу коштів компанії Facebook Payments Inc., відвідайте сторінку https://www.facebook.com/payments_terms/licenses.
  2. Якщо ви зберігаєте ідентифікаційні дані для здійснення платежів або використовуєте функцію «Платежі через Facebook» і не проживаєте в США або Канаді або маєте основне місце ведення бізнесу поза межами цих країн, ці Умови оплати укладено між вами та компанією Facebook Payments International Ltd., приватною компанією, офіс якої розташовано в Республіці Ірландія.
   1. Проте, якщо ви мешкаєте в Бразилії або основним місцем ведення вашого бізнесу є Бразилія, ваш платіж відповідно до цих Умов оплати може бути здійснено безпосередньо на користь компанії Facebook Online Serviços do Brasil Ltda.
   2. Операції з використанням Балансу подарункової карти як способу оплати, як зазначено в розділі 2.5 вище, завжди обробляються компанією Facebook Payments Inc., корпорацією, яка розташована в штаті Флорида.
   3. Для того, щоб ознайомитися з Політикою конфіденційності компанії Facebook Payments International Ltd., відвідайте сторінку www.facebook.com/payments_terms/EU_privacy.
   4. Діяльність компанії Facebook Payments International Ltd. регулюється Центральним банком Ірландії.
  3. За винятком положень пунктів 7.5.1 і 7.5.2, якщо ви використовуєте функції здійснення платежів у продуктах Facebook, ці Умови оплати укладено між вами та компанією Facebook Ireland Limited (відповідно до Умов).
   1. Щоб переглянути Політику захисту персональних даних Facebook, відвідайте сторінку https://www.facebook.com/about/privacy
 6. «Платежі через Facebook». У контексті цього документа «Платежі через Facebook» означають функції обробки платежів за допомогою продуктів Facebook від Facebook Payments Inc. або Facebook Payments International Ltd. До платежів через Facebook також відносяться перекази P2P в США, пожертви благодійним організаціям у США та ЄС, а також деякі платежі розробникам за цифрові товари в продуктах Facebook.