Як налаштувати показ реклами у Facebook на основі даних про мою активність, наданих партнерами?

Щоб показувати вам актуальніші рекламні оголошення, ми отримуємо й використовуємо дані, які нам надають рекламодавці й інші партнери. Ці дані стосуються вашої активності на їхніх сайтах і в додатках, а також деяких ваших взаємодій не в мережі, як-от покупок. Наприклад, ми можемо показати вам рекламу сорочки на підставі того, що ви відвідали сайт магазину одягу.
Ви можете вказати, чи показувати вам рекламу на основі вашої активності за межами Facebook, за допомогою пункту Дані від партнерів про ваші дії у розділі Налаштування реклами.
Щоб переглянути та змінити це налаштування, виконайте такі дії:
  1. Click in the top right of Facebook.
  2. Select Settings & Privacy, then click Settings.
  3. Прокрутіть униз і клацніть Реклама в лівому стовпці.
  4. Клацніть Дані від партнерів про ваші дії.
  5. Виберіть, чи можна використовувати дані від наших партнерів, щоб показувати вам рекламу.
Пам’ятайте, що це налаштування визначає те, чи можемо ми показувати вам персоналізовану рекламу на Facebook на основі даних про вашу активність, наданих нашими партнерами. Якщо вимкнути це налаштування, реклама, яку ви бачитимете, може й далі ґрунтуватися на вашій активності у Facebook. Вона також може ґрунтуватися на інформації, отриманій від конкретної компанії, яка надала нам список осіб або пристроїв, якщо ми виявимо, що ваш профіль відповідає інформації в цьому списку.
Це налаштування застосовується тільки до оголошень, які відображаються на Facebook, зокрема у Messenger, та оголошень на сайтах, пристроях і в додатках, які надаються рекламними сервісами Facebook. Це налаштування не застосовується до рекламних оголошень, які ви бачите в Instagram, якщо ви не ввімкнули пов'язані функції для облікових записів Instagram і Facebook. Дізнайтесь, як налаштувати спосіб показу оголошень в Instagram.
Якщо ви ввімкнули пов’язані функції в облікових записах Instagram і Facebook, ви також можете налаштувати відображення реклами в Instagram за допомогою налаштування Дані від партнерів про ваші дії.
Ми дотримуємося принципів саморегулювання щодо онлайн-реклами на основі поведінки та беремо участь у програмах можливості відмови від реклами, установлених Об’єднанням з інтернет-реклами, Об’єднанням з інтернет-реклами Канади та Європейським об’єднанням з інтерактивної інтернет-реклами. Ви можете відмовитися від усіх компаній, що беруть участь, на відповідних сайтах.